2737
2739

نسبت به عروس یا دامادش حتی دخترش اینجوری نیست ولی پسراشو خیلی دعوا میکنه یا راحت بهشون فحش میده مخصوصا نامزد من که از همه کوچیکتره.

جلوی من نمیده اما پشت تلفن گاهی وقتا صداشو میشنوم یا مثلا اگه براش کاری انجام ندن یا بگن بعدش بهشون میگه خاک تو سرتون یا هر چیز دیگه....

من واقعا خیلی بدم میاد دوس ندارم به نامزدم اینجوری بگه

خود نامزدم میگه مامانم پیره از پسراش که تو خونه ان توقع داره ولی من ناراحت میشم بهش حرف بدی بزنه

توچیکارداری اخه؟؟؟بچشه دوس داره باهاش هرجورمیخوادحرف بزنه،تودلسوزترازاون نسبت به بچه هاشی؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توچیکارداری اخه؟؟؟بچشه دوس داره باهاش هرجورمیخوادحرف بزنه،تودلسوزترازاون نسبت به بچه هاشی؟

والا به خدا

حالا اولشه. چند سال بگذره خودش شوهرش رو میشوره پهن میکنه رو بند

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!

همه مادرا هم دلسوز نیستن

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
روزی میرسه که ممکنه خودت هم با همسرت هم به فرزندت اینجوری باشی خصوصا زمان پیری و بی حوصلگی

مامان من هیچ وقت اینجوری با بچه هاش حرف نزده واقعیتش تعجب میکنم از این مدل حرف زدنش

2740

دخالت نکنین 

این وسط شکا از همه بدتر میشی هر چی بگی 

در واقع هم به خودشون مربوطه

نخواین با بد کردن کس دیگه خودتونو خوب جلوه بدین

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
والا به خدا حالا اولشه. چند سال بگذره خودش شوهرش رو میشوره پهن میکنه رو بند

خب من بعد ازدواج اختیار شوهرمو دارم زندگی ما جدا میشه نباید بعد از اونم باهاش بد حرف بزنه

2706