2737
2739

یه گوشی خوب میخام کلن ۱۰ تومن میتونم هزینه کنم

دوربین و باتری الویت داره برام

مرسی

تعداد رای : 7
نظرسنجی
سامسونگ
5
71%
شیائومی
2
28%
پیشنهاد نمیدم من فقط غیبت میکنم
0
0%
سر درنمیارم از این چیزا
0
0%
 حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

مرسی از سیل پیشنهادات

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شیائومی امکانات خیلی بیشتری بهت میده با این قیمت تا سامسونگ 

من ردمی نوت ده پرو رام 8 حافظه 256دارم 13 تومنه الان تو بازار ولی امکاناتش و دوربینش درحد a54 سامسونگ هست ک قیمتش 18تومنه

مامان یه خانوم گلیِ سه ساله🥰 همسر یه مرد متعهد و مسولیت پذیر💓بعد از یازده ماه اقدام ناموفق با مصرف یک دوره کلومفین اونم بدون تزریق آمپول آزاد سازی باردار شدم.درحال حاضر دارم با یه مورد خاص افسردگی دست و پنجه نرم میکنم 🫠زندگی با وجود یه جاری حسوووود رو تصور کنیید😵‍💫 تو حتی اگر 💩هم بخری دوروز بعدش میخره میگه خیلی وقته نیاز داشتیم!