2733
2734

آخه یه بچه ۱۸ماهه چرا باید هم اسهالشه هم عفونت ریه هم بستری 

اینقد رفتم دکتر خودمم عفونت لوزه گرفتم دیروز بستری بودم

این چ بلایی بود آخه

الان از صبح ک پاشده دو بار اسهال شده کلن از دیروز اسهاله حالا روزای قبل بالا میورد

شربت فقط آموکسی کلاو ۴۲۵داده دکتر بهش میدمو پودر سینکاست و اسپری سالبوتامول

چیکار کنم خدایا 

خونمم ریخته به هم باید تا فردا تخلیه کنم 😭😭😭

بله پروفایل خودمم  🌱 

دان‌هی بارهنگ راه نجات از اسهال

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید ب داروها حساسیت داره

بچهای منم آموکسی کلاو ک مبخورن اسهال میشن

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2731

عزیزم اول اینکه آروم باش.

بعدش برو عطاری سویق برنج بخر با ماست قاطی کن بهش بده بند میاد اسهالش

یا سنجد بهش بده.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
شاید ب داروها حساسیت داره بچهای منم آموکسی کلاو ک مبخورن اسهال میشن

خب میدونی چون بیمارستان بستری بود اوردمش خونه دکتر میگه حتما باید همینو بدی که قویه 😭اونم دوتا شیشه فک کن

بله پروفایل خودمم  🌱 
2740

اسهالش بخاطر عفونت بدنش هست همین داروهای متخصص که داده رو بهش بده خوب میشه عزیزم برا بچه نمیشه خودتجویزی کرد

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
خب میدونی چون بیمارستان بستری بود اوردمش خونه دکتر میگه حتما باید همینو بدی که قویه 😭اونم دوتا شیشه ...

پونه و نبات دم کن بخوره

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
پودری برا جبران اب واملاح بدنش هست حتما بهش بده میگذره اینم برا فردام زنگ بزن کسی بیاد کمکت یا اگه م ...

اره عصر میرم اون پودرو میگیرم

کمک دارم اما میدونی تا آدم خودش بالای وسایلش نباشه کسی دلش نمیسوزه

بله پروفایل خودمم  🌱 
اسهالش بخاطر عفونت بدنش هست همین داروهای متخصص که داده رو بهش بده خوب میشه عزیزم برا بچه نمیشه خودتج ...

وای خداکنه خوب بشه نمیدونی چقد جسمو روحم خستس

بله پروفایل خودمم  🌱 
2706