2737
2734

چند وقتش بود؟

اوایل ۵ ماهگی شروع کنم خوبه؟😍

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 

اوایل پنج‌ماهگی‌فرنی خیلی کم‌دادم یا اب سوپ

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بعد از پایان ۶ ماهگی باید غذای کمکی رو شروع کرد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2740
پسر من 6روز دیگه5 ماهش تموم میشه تقریبا دوهفته است که روزی یه بار فرنی میدم ....و از دیروز به فرنی ب ...

ایجانممم خدا حفظش کنه😍

ممنون عزیزم

😍

فقط بدون هر چیز جدیدی رو بخوای شروع کنی باید از یه قاشق چایخوری روز اول شروع کنی تا روز پانزدهم برسونیش به ۴پنج قاشق یهویی از مقدار زیاد شروع نکنی که معده بچه رو نابود میکنی و این که اوایل اصلا مواد خوراکی رو قاطی نکن تا اگر به چیزی حساسیت نشون داد بفهمی از چیه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بعد از پایان ۶ ماهگی باید غذای کمکی رو شروع کرد

دوست دارم زودتر شروع کنم.😍

شروع کن عزیز فقط مراقب باش مریض نشه شیر و بقیه چیزا که با شیر خوب نیست دور از هم بده ...شوهرم نذاشت به بچه ام غذا بدم از 6ماه  هزار بدبختی کشیدم تا دوسال فقط شیر مادر بعد هم دوماه گرفتار از شیر گرفتنش شدم ..به شدت بد غذاست  کم خون و کم وزن شده .... یادت باشه 15 ماه شیر شب رو قطع کنی 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2706