2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی پسندم اصلا هم تو فامیل نداریم از زمان ماربزرگ تا نوه هاش با خاطر خواهی ازدواج داریم . حس می کنم اون تب و تاب عاشقی و حال بی نظیر داشتن واسه رسیدن به هم تو ازدواج سنتی نیست.

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
2731

حقیقتا خودم خیلی ب ازدواج سنتی خوش بین نیستم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

اصلن توصیه نمیکنم....شاید الان بعضیا بگن من راضی ام 

ولی اون حس وابستگی هست که زن تعهد میکنه ب اون زندگی 

یا خود مرد ...میگه چون شوهرمه دوستش دارم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

والا نمی دونم....نظرخودمو نمی گم از دیدگاه یک جامعه شناس میگم«امارگیری شده که درصدبسیاربالایی ازون کسانی که باعشق ازدواج کردن واصلاسنتی ازدواج نکردن زندگی مشترکشان به طلاق ختم شده...اماماندگاری درازدواج سنتی بیشتره»...امااینوبدون چه سنتی وچه مدرن تاباکسی زیرین سقف زندگی نکنی محااااااله بتونی بشناسیش.

2738

گلم من ازدواج سنتی کردم خدارو صد هزار مرتبه الان خیلی عاشق همیم،میبینی یکی ازدواجش عشق و عاشقی بود زندگیش کم کم سرد شده،یکی ازداوج سنتی کرده و زندگیش عاشقانه هست،ربطی به سنتی و غیر سنتی ندارها مهم انتخاب درسته

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟