2737
2739

دوستان عزیزم، مامان من بالای ۱۲ ساله که بهترین ژل رویال رو عرضه میکنه.

سالهاست که بچه های نی نی سایت از همین تاپیکای من دارند ازش خرید میکنند و انقدر نتیجه ها فوق العاده بوده که دیگه توضیح اضافه ای نمیدم.

تاپیک پایین رو درباره ژل رویال نوشتم و کامل توضیح دادم.

لطفااااً دوستان عزیزی که خریدند و نتیجه گرفتند توی همون پست کامنت بزارند تا بقیه دوستان هم بتونند از نظرها استفاده کنند❤️

قیمت الان ژل رویال گرمی ۲۶.۰۰۰ تومان هست که برای نی نی سایتیا یه تخفیف هم میدند.

شماره مامااااان:

۰۹۳۵۵۷۰۶۳۲۳

رحیم زاده

هر اطلاعاتی خواستید تماس بگیرید براتون توضیح میدند

اینم تاپیک کاملش

آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969

چجوریه باید استفاده بشه؟

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

دوستان دیگه نمیشه مثل قدیم توی پست لینک گذاشتم.برید توی نی نی سایت من و پست اولم در مورد ژل رویال رو بخونید.

به زودی آدرس پیج رو هم میزارم

دارم رضایت ها و اسکرین شات هارو سر و سامون میدم تا پیج کامل بشه.

قیمت امروز ژل رویال تاریخ دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ گرمی ۲۶.۰۰۰ تومان هست عزیزان.

برای اطلاعات بیشتر به همون شماره پیام بدید یا تماس بگیرید.

اینم بگن که وقتی ژل میاد میدیم آزمایشگاه صنایع غذایی.گرید بالای ۲.۹ عالی حساب میشه و ژل رویال جدیدمون گرید ۳.۴ داره که بی سابقه ست.

آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.