2733
2739

میخاستم بدونم چرا بعصی اسم ها مث آیدا هم  aydaنوشته میشه همEydaو همچینین liana وlayana

چرا توی خارجی املاش فرق میکنه آیا این فرق املا باعث تغییر توی معناش میشه؟؟؟

اگ من اسم دخترم رو لیانا بزارم با این املا(liana)بازم همون معنا های بین المللی و زیباش رو داره؟؟؟آخه توی ایران چون لی یا نا میگن همینجوری هم مینویسن !دوس ندارم تغییر معنا بدهچون من بخاطر معنیش این اسم انتخاب کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کشورهای مختلف ، متفاوت بنویسن  ولی لیانا همون liana درست تر به نظر میاد

خب متفاوت نوشتنش باعث تغییر در معنا میشه ؟مثلا من دو روز دیگ بخام پاسپورت بگیرم و بنویسمliana بازم همون معنی هاش رو داره ؟بازم ی اسم بین المللی هست؟

2728

عزیزم لیانا با آی یعنی شاخه و ساقه بالارونده

با ایگرگ معنای اسم دختره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
Ei در زبان آلمانی آی خونده میشه 

عزیزم میشه نظرت رو راجب اسم لیانا بگی اگ من دو روز دیگ بخام پاسپورت بگیرم برای دخترم و اسمش رو بنویسمlianaبازم همون معنی های بین المللی داره؟بازم تلفظش بین المللی

عزیزم لیانا با آی یعنی شاخه و ساقه بالارونده با ایگرگ معنای اسم دختره

اره اسم دختره 

شما اگ برید گوگل کنید متوجه میشید که این اسم ب چندین زبان ینی انگلیسی .لاتین .عبری .پارسی معانی مختلفی داره !

ولی مشکل من املاش هست ک با ایران فرق داره 

توی ایران مینویسنlianaولی خارجlayana میخام بدونم بازم همون معانی رو داره اگ بنویسیم لی یا نا 

اره اسم دختره  شما اگ برید گوگل کنید متوجه میشید که این اسم ب چندین زبان ینی انگلیسی .لاتین .ع ...

lyana درسته

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
خب املا درستش توی خارج میگنlayanaهست ! 😑😞خسته شدم  خب اگ فرق کنه ک معنیش هم فرق میکنه

منم بهختون گفتم دیگه

liana یعنی شاخ و برگ!!!

lyana یعنی اسم دختر به معنای نور خورشید

عزیزم میشه نظرت رو راجب اسم لیانا بگی اگ من دو روز دیگ بخام پاسپورت بگیرم برای دخترم و اسمش رو بنویس ...

اگر قصد مهاجرت دارین معنی اسمی که انتخاب میکنی رو به همه زبان ها چک کن مثلا من برای پسرم اسم آدرین رو انتخاب کردم که اینترنشناله الانم که اتریش زندگی میکنیم هم راحت تلفظ میشه و هم اسم رایجیه اینجا

Belle سابق
اگر قصد مهاجرت دارین معنی اسمی که انتخاب میکنی رو به همه زبان ها چک کن مثلا من برای پسرم اسم آدرین ر ...

خب چجوری و از کدون منبع معتبر چک کنم ؟

دنبال ی اسمی هستم ک هم ایرانی باشه هم بین المللی 

ک ب لیانا رسیدم 

ولی لینا نا نمیدونم برا چی املاش فرق داره 

و هیچکس نتونست ب جواب درس حسابی بهم بده 

ک اگlayanaباشه معنی خوبی داره یا liana هم همونه فقط املاش فرق داره

خب متفاوت نوشتنش باعث تغییر در معنا میشه ؟مثلا من دو روز دیگ بخام پاسپورت بگیرم و بنویسمliana بازم ه ...

اگه میخای با تلفظ فارسیش صداش کنن همیشه ،بزار liana 

چون اسم اصلی لایانا هست و به انگلیسی هم layana میگن ، دوباره تو عبری و لاتین هم فرق میکنه .

البته صدرصد مطمئن نیستم.

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊