2737
2739
عنوان

باردارم خیلی میخوابم

142 بازدید | 16 پست

واقعا راست میگن جنین پسر همش خواب میاره 

خیلی خواب آلو تنبل شدم !!!! قبلا خیلی فعال تر بودم .شنیده بودم باورم نمیشد اصلا !!!! 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اتفاقا میگن دختر خواب میاره ، پسر زرنگ میکنه

که البته من سر یک دختر و یک پسر خیلی می‌خوابیدم سر یک دختر همش فعال و جنب و جوش پس ربطی نداره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اتفاقا میگن دختر خواب میاره ، پسر زرنگ میکنه که البته من سر یک دختر و یک پسر خیلی می‌خوابیدم سر یک ...

ولی من اینطوری شنیده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

اتفاقا میگن دختر خواب میاره پسر مامان زرنگ و فعال میشه من سر پسرم برعکس شما بودم  همش در حال کار و جنب و جوش استراحت اصلا نداشتم به نظرم ربطی به جنسیت نداره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
میشه از حالتاتون ویارتون بگین...؟منم ۸ هفته و دو روزمه ، دل تو دلم نیس واسه فهمیدن جنسیت

پسرمیخوای نه ؟؟؟ 

من اوایل بارداریم شیرینی خیلی دوست داشتم الان کمتر 

کلا از چشمام همه میگفتم پسر چون بی حال شده بودم 

خوابم زیاد شده بود . 

اصلا ویار حالت تهوع نداشتم از مرغ وگوست متنفر بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۱۱هفتم شبا خیلی کمر درد و سمت چپ دلم درد میگیره خوب‌نمیخوابم کل روز و بیشتر یا خوابم یا گیجم

فمر کتم اگه سمت چپ دل درد میکنم پسر!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706