2733
2734
عنوان

بی رحم نباشیم 🙂❤

85 بازدید | 11 پست

داشتم به این فکر میکردم که چیشد که ما آدما اینقدر دل سنگ شدیم و پشت همدیگه رو خالی کردیم...

وقتی خودمون به هم رحم نمیکنیم انتظار داریم زندگیامون گل و بلبل باشه؟!

از گرونی و هزارتااا چیز دیگه می نالیم اما پاش بیفته خودمون گردن همدیگه رو خورد میکنیم و فقط فکر منافع خودمونیم...

نمیدونم چرا یادمون میره دنیا گرده و قانون طبیعت میگه هرکاری کنی به خودت بر می گرده که اگه این توی یادمون می موند شاید لاقل یکم از بی رحمی و سنگدلی و ظلم خیلیا کم میشد 

فقط خواستم بگم بیاین هوای همدیگه رو داشته باشیم

دنیا خیلیی نامرده و به سرعت برق و باد تموم میشه و تنها چیزی که ازمون می مونه خاطره خوب و خوبی هامونه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

👌🏻❤️🙃

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740

من قبلا خیلییی ادم مهربونی بودم ولی جدیدا انقدر سواستفاده و عوضی بازی دیدم دیگه دلم برای کسی نمیسوزه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
من قبلا خیلییی ادم مهربونی بودم ولی جدیدا انقدر سواستفاده و عوضی بازی دیدم دیگه دلم برای کسی نمیسوزه

منم بدی زیاد دیدم 

ولی بدون هیچ محبت و خوبی ای بی جواب نمی مونه 🙂❤