2733
2739

خدا عالمه دو طرف ادعا میکنن طرف مقابل دروغ میگه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون دروغ گفته دستش رو شده

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2731

هرچند وقت یه بار یه کاربری پیدا میشه کل سایت رو بهم می‌ریزه. شما اهمیت ندید. چون همین توجه خودش مایه پیدایش سوژه و کاربری جعلیه.

ما دیگه از فاخته و گلبهار و تاتی عبور کردیم. مریم امیرجلالی که عددی نیست پیششون

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

یه کاربر دروغ گو که من به راحتی همون با یه نگاه به تاپیکش متوجه شدم دروغ میگه

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
2740

ما هم با تاپیک زدنمون دربارش بیشتر معروفش کردیم

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
چون دروغ گفته دستش رو شده

اوه اوه زهراخانم مایل به رها 😂😂🙌🏻

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
هرچند وقت یه بار یه کاربری پیدا میشه کل سایت رو بهم می‌ریزه. شما اهمیت ندید. چون همین توجه خودش مایه ...

اونا کی بودن اگه حوصله داری بگو

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2706