2737
2734
عنوان

من ی غرور خاصی دارم بگید چ کنم

125 بازدید | 12 پست

دلم نمیخواد کار وراهی ک همه میتونن برن دنبالش رو پی بگیرم 

میخوام برا کنکورم بخونم سال دیگ از طرفی شرایط خیلی سخت شده ولی بنظرم اون جایگاهی ک میخوام تقریبا اونجا حفظ میشه البته بگمم ک بچه درس خونم

از طرفی چیزای دیگ تو کلمه هی میگم چقدر شرایطش سخت شده برم حسابداری سالن ارایشگاهی بزنم برم سراغ ورزشم مربیگریشو بگیرم از طرفی حس میکنم چون همه میتونن برن سراغ اینا براش دیر نمیشه و بعد قبولیم حالا میشه اونام تا هر تایمی خواستم بیارم جلو 

دوس ندارم جایگاهم از رشته وراه درامدزایی درنهایت باادمای دورم ک ازمن پایینتر بودن بشه یکی

روحتو بزرگ کن و برای همه بهترنا رو بخواه تا انرژی مثبت به خودت برگرده

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هیچکس از شما پایین تر نیست

خدا به هرکسی توانایی؛ هوش و استعدادهایی داده

بنا بر شرایط یا تونستن به جایی برسن یا نتونستن

ولی این به این معنی نیست که یه سری از آدما از شما پایین ترن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
مگ برا کسی بد خواستم من الان وا

سطر اخر خودتو بخون

چرا همنوعان خودمونو پایین تر ببینیم ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اعتناد بنفی بیش از حد نیس دوست عزیز من تو هر کاری رفتم حزو اولینای اون کار بودم 

میدونم چی میگی منم تو فرزانگان درس خوندم وادمایی مثل شما که بهترینا بودن زیاد دیدم که متاسفانه فکر میکردن همیشه بهترین میمونن وبرا هیچ کاریشون دیر نمیشه اگه درس خونی رو درست تمرکز کن اگه میخوای بری کار ازاد هم همین الان شرپع کن اینکه هی بندازی به اینده ودیر‌نمیشه وفلان هیچ وقت انجام نمیشن بشن هم تو سن بالا حرفه جدید یادگرفتن اونقدر موثر نیست چون شغل ازاد تجربه هم مهمه 

2740
منظورم تو شاخه درس بود شاید تو شاخه دیگر بهتر ها هم باشن من نسبت ب دورو بریام میگم

رشته و درامد زایی که گفتی خرابش کردی