2737
2739
عنوان

جی بی واتساپ

71 بازدید | 10 پست

اه اه واتساپ هر ماه هرما اپدیت میداد هیچ تغییری نمیکرد

دلخوشیمون همین جیبی واتساپ بود

حالا اومده جی بی واتساپ و واتساپ های غیر رسمی رو همه رو از کار انداخته😐 همه چت هام هم پرید

الان خیلی برام سخته واتساپ رو تحمل کنم🤢

دوستم بعد مدت ها مسج داد بعد دو طرفه پاک کرد دارم میمیرم از فضولی که چی بوده!!!؟؟ 

چجوری چت پاک شده رو بخونم حالا که واتساپ همه رو از کار انداخته🤬

لطفـا لایک نکن🙂🙏

منم اعصابم بابتش خورده😂💔

فکر کنم یه برنامه هست بگرد تو گوگل ببین چیزی پیدا میکنی؟

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اعصابم بابتش خورده😂💔 فکر کنم یه برنامه هست بگرد تو گوگل ببین چیزی پیدا میکنی؟

واتساپ اصلی رو دارم

نه انگاری دیگه چیزی جواب نمیده😤

لطفـا لایک نکن🙂🙏
2731
واتساپ اصلی رو دارم نه انگاری دیگه چیزی جواب نمیده😤

عه ببخشید لایک کردم امضاتو نخوندم.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
منم واتساپ غیررسمی داشتم عالی بودهیچکس نمیدونست واتساپ من چیزیوحذف کنن واسه من حذف نمیشه ولی دیگه کا ...

مه ی واتساپ های غیر رسمی رو از کار انداختن بیشعورا

ده سال اپدیت ندادن حالا بقیه رو هم از نون خوردن انداختن

اگه به من باشه که دیگه سمت واتساپ نمیرم اما همه از واتساپ استفاده میکنن کسی تلگرامی نمیاد

لطفـا لایک نکن🙂🙏
2740
مه ی واتساپ های غیر رسمی رو از کار انداختن بیشعورا ده سال اپدیت ندادن حالا بقیه رو هم از نون خوردن ...

اره دقیقااصلاماحق انتخاب نداریم هرکاری دلشون بخوادمیکنن من یه مدت حذف کرده بودم بخاطرگروه لباس وتعاونی مجبورشدم دوباره نصب کنم

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....