2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تب نداره

حالت حمله آسم هست ولی فقط توی سر ما خوردگی پیش میاد دکترا میگن‌ با اسپری کنترل میشه به اون حالت نمیرسه ولی من با وجودیکه داروهاشو سر وقت میدم باز تو بعضی از سر ما خوردگی اا اونطوری میسه

2728

بله

ولی بچه من آسم کودک داره بخاطر همین اینجوریه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
بله ولی بچه من آسم کودک داره بخاطر همین اینجوریه

سابقه دارین کو خانواده از چنو سالگی اینطور شد؟؟یعنی با اسمری هایی که میدن کنترل نمیشه که به اون وضع نرسه؟؟من خیلی میترسم  براش اکسیژن نیزارین؟؟

2740
سابقه دارین کو خانواده از چنو سالگی اینطور شد؟؟یعنی با اسمری هایی که میدن کنترل نمیشه که به اون وضع ...

نه اصلا سابقه آسم نداریم

اسپری که میزنم بهتره ولی هیچ وقت قطع نمیشه

تو اکثر سرماخوردگی ها هم همینجوری میشه

چن باری هم اکسیژن زدن براش (بستری شده)

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
پشت ریه شو بادکش بنداز خوب میشه

کجا ببرم بادکش؟؟خودم میتونم؟؟بعد هر دفعه که سر ما میخوره بندازم دیگه به اون حالت نمیرسه؟؟همیشه باید اینکارو کم یا یه بار کنم دیگه اینجدری نمیشه؟شما تجربه ای ارین؟

نه اصلا سابقه آسم نداریم اسپری که میزنم بهتره ولی هیچ وقت قطع نمیشه تو اکثر سرماخوردگی ها هم همینج ...

اسپری رو فقط تو سر ما خوردگی میزنین یا وقتی هم سالمه میزنین؟سالبوتامول میزنین؟هر چهار ساعت دو پاف؟؟

2706