2733
2734

پنج ساله دارم باهاش زندگی میکنم کتار مادر شوهرم تو ی ساختمون هرچی تا حالا بهش گفتم جدا بشیم جنگ دعوا داشتیم مادر شوهرم دوسال اول ازدواجم خیلی ناراحتم میکرد ب طوری ک افسرده شدم چون شوهرم پشتم نبود من همیشه ناراحت بودم و ناراحتیمو ناخوداگاه توی زندگیم وارد میکردم و غر غر میکردم یا میخواستم با خرج های الکی حال خودمو عوض کنم ولی شوهرمم دستش تنگ بود هی دعوا میکردیم شوهرمم عصبی چ‌کنترل اعصاب هیچ وقت نداشت همیشه ازش میترسیدم موقع اعصبانیتش حالم‌خوب نیست چند روز قهر کردم رفتم خونه بابام ولی دوباره برگشتم الان متنفرم از خونه حوصله هیچی ندارم دلم نمیخو اصلا شوهرم بیاد خونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اذیت ها ی قبلی مادرشوهرش فراموش کن نمی‌گم ببخشش و دوستش داشته باش . ولی بخاطر خودت گذشته رو ول کن .. زندگی خودت بکن و رابطه آن با اونا مدیریت کن حرف و حدیث و گوشه و کنایه رو از ی گوش اومد از اون یکی بدر کن بیخیال. 

2742

قوی باش

قوی شو عزیزم

چرا باید دخالت های اون تو رو تا افسردگی پیش ببره

چرا زندگی رو برا خودت و شوهرت جهنم کنی برا کارها اون

وقتی میبینی دستش تنگه و درخواست میکنی جز دعوا و اعصاب خوردی چیزی نداره پس سعی کن مراعات کنی

اذیت ها ی قبلی مادرشوهرش فراموش کن نمی‌گم ببخشش و دوستش داشته باش . ولی بخاطر خودت گذشته رو ول کن .. ...

الان دوساله گذشته و مادر شوهرمم کاریم نداره ولی ازش متنفرم دلم میخواد برم جایی نبینمش دلم نمیخواد باهاش هم کلام بشم 

ب خاطر بچم بی پولی 

عزیزم ارزش خودتو کم میکنی بااین رفتنا و اومدنا 

بقیه هم دیگه بیخیال میشن 

میگن این خودش میره ،خودش میاد 

پس هرگز توقع درست شدن این زندگی رو نداشته باش

2738
قوی باش قوی شو عزیزم چرا باید دخالت های اون تو رو تا افسردگی پیش ببره چرا زندگی رو برا خودت و شوه ...

نمیدونم هرچی سعی میکنم بی خیال باشم نمیشه فقط با دور شدن از این خونه و ندیدن خانواده شوهرم حالم‌خوب میشه

الان دوساله گذشته و مادر شوهرمم کاریم نداره ولی ازش متنفرم دلم میخواد برم جایی نبینمش دلم نمیخواد با ...

بیخیال گلم نفرت و کینه آدم نابود می‌کنه . من جای شما بودم قبلا . الان یادم نرفته کاراش ولی ب جایی رسیدم رنگش میزنم دعوتش میکنم شام و ناهار باهاش بگو و بخند میکنم و حتی خودم پیشنهاد میکنم ببریمش گردش با خودمون 🙆😂 نفرت کنار گذاشتم حال دل خودم و زندگیم خوب شده . 

نمیدونم هرچی سعی میکنم بی خیال باشم نمیشه فقط با دور شدن از این خونه و ندیدن خانواده شوهرم حالم‌خوب ...

اونم میشه بلاخره دور میشین انشاءالله

ولی تا اون روز زندگی رو به خودت جهنم نکن

سعی کن کمتر بری بیای تا نبینیشون

بیشتر برو بیرون

واحد شما از مادرشوهرت جدا هست دیگه؟

الان دوساله گذشته و مادر شوهرمم کاریم نداره ولی ازش متنفرم دلم میخواد برم جایی نبینمش دلم نمیخواد با ...

سر نماز دعا کن خدا این کینه رو از دلت برداره، این بار خیلی سنگینه.

می گن کینه مثل خوردن زهر. می مونه به امید اینکه کس دیگه ای بمیره. 

اونم میشه بلاخره دور میشین انشاءالله ولی تا اون روز زندگی رو به خودت جهنم نکن سعی کن کمتر بری بیای ...

اره جدا هست منم نمیرم پیشش ولی اون مدام میاد کلا روی خانوادشون حساس شدم دلم نمیخواد خواهر شوهرهامو ببینم با بچهاشون میان خونه مادرشوهرم بچه ها هم میان پیش بچم منم حوصلشونو ندارم حوصله ندارم دعوتشون کنم ولی شوهرم میگه دعوتشون کن بیان خونه 

2706