2733
2739
عنوان

ب نظرتون کی راست میگه

204 بازدید | 12 پست

من تو فامیل باکسی ارتباط داشتم  که فقط  یکی از دختر عمه هام  ک خیلی باهاش صمیمیم میدونست ک بنا ب دلایلی نشد دوستانه جدا شدیم  همه تو فامیل میدونستن ک من فلانی میخام فلانیم منو میخاد  اون پسره اا قبل کات کردنمون با  زنعموم صبحت مبکرد که بابامو راضی کنه  عروس زنعموم همش پیگیر بود همش ب شوخی مبگفت من میدونم تو باهاش در ارتباطی من انکار مبکردم یا به شوخی ردش میکردم 

بعد ک کات کردیم پسره به زنعموم  گفته بود من خودم با باباش صحبت کردم انگار شدنی نیس قسمت نیس مرسی ک این مدت پیگیر بودین زحمت کشیدین دیگه نمیخاد پیگیر باشین 

بعد عروس زنعموم رفته به دختر عمم گفته پسره به مادرشوهرم گفته خیالتون راحت دیگه همه چی تموم شد  اینو به دخترعمش که میدونست بگین  دختر عمم  بهش گفته من که از چیزی خبر ندارم نمیدونم این حرفا کی در میاره

پسره قسم‌میخوره میگه من همچبن حرفی نزدم  ازشم مطمنم ک نگفته 

حالا به رو عروس زنعموم بگم براچی دروغ گفتی پشت سرم بگم چرا دروغ  میبافی؟

یا به روش نیارم دختر عمم میگه به روش بیاری بدتره میگه پس بینشون ی چیزی بوده ک گارد گرفتی ب نظرتون چیکار کنم؟ من نمبخام باابروم بازی بشه همه فامیل بفهمن ک باااهاش در ارتباط بودم  نمیدنم ب رو عروس زنعموم چیزی بیارم یانه 

اگه بگی با دهن خودت پخش کردی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 اره دخترر عمم‌مبگه تو گارد بگیری بدتره میگه پس ی چیزی بوده ک گارد گرفته بی محلی کنی ول میکنه م ...

دقیقا دختر عمت درست میگه

تو دیگع هیچی نگو بحث تموم بشه 

تن نده به فضولیشون یکم بسوزن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
خب عروس زنعموم ب دختر عمم گفته پسره میگه ب دختر عمشم بگو ک همه چی بینمون تموم سده یعنی ب روش نیارم ک ...

الان سوال های ذهنت و ادب کردن عروس زن عموات فقط باعث میشه، بیشتر حرفش شنیده بشه، میره سه تا می گذاره رو حرفت، بعضی ها بیکار هستن و مدام برای فک شون باید داستان جور بشه. 

مهم دختر عمه ات هست که اونم میگه هیچی نگو

به قول معروف همش نزن.. 

ول کن، موضوع تموم میشه، وانمود کن هیچی نشد 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2738
خب عروس زنعموم ب دختر عمم گفته پسره میگه ب دختر عمشم بگو ک همه چی بینمون تموم سده یعنی ب روش نیارم ک ...

شاید میخواد خودت شروع کنی و رسوایی ببار بیاره اگه خودشم شروع کرد محلش نذار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دقیقا قصدش همینه دعواباهاش کنم بره جار بزنه 

پس حله

پس حله

فقط خودتو بزن به خنگی اگر نه نقشه بزرگتر برات میکشه

و مراقب باش یه دستی بهت نزنه بعدا بگی گولم زد