2737
2734

من چون صورت لاغری داشتم قرص زینک پلاس خوردم که عالی بوددددد ( یه مدت از قرص گیم آپ استفاده میکردم اما نتیجه نداشت ) 

از شوینده میسلار واتر آبرسان استفاده کردم 

از لایه بردار پوست  استفاده کردم 

ماسک خونگی هم مثل ماست 

سیب زمینی رنده شده با شیر روی حرارت پایین گذاشتم بعد که کش اومد میزدم صورتم عالی بود 

برای سفید شدن هم ماسک سفیده تخم مرغ و سیفد آب رو رنده میکردم مخلوط میکردم 

چون اکستنشن مژه و لیف مژه رو آموزش دیدم واسه خودم هر یک ماه و نیم یک بار مژه های خودمو لیفت میکنم خیلی خوشگل تر میشم تغییر میکنم 

اگه جای خاصی هم خواستم برم از کرم شیر الاغ به بدنم میزنم که بدنم رو سفید می‌کنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هر یک ماه یک بار هم به کل صورتم کرم مرطوب کننده میزنم و با تیغ شیو روی هر نقطه از صورتم چند بار میکشم که کل پوست های مرده صورت از بین بره هم مو ها از بین بره 

بنام خدا دو عدد فندق دارم ک برای زیبایی من همه کاری میکنن از جمله ریخت و پاش دعوا جیغ گریه   ...

ای جونممم  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738
ای جونممم    

تو چرا اینقدر زود بیدار شدی  

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
برایی سفید شدن بیکینی هم راهی دارین ؟

کرم درمالیفت یکی خیلی تعریفشو میکردد 

گف تاثیر داره

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706