2737
2739
عنوان

شیره انگور بجای قطره آهن برای بچه

151 بازدید | 11 پست

خانما بعضی ها میگن بجای آهن ،شیره انگور اصل به بچه بده، ک دندونش بیشتر خراب نشه،البته بچه من ک دوس ندارع ، اگ بخوام بدم باید با قطره چکون مثل آهن بهش بدم

بچه م ۱۸ ماهشه، تا الان آهن بهش دارم میدم

حالا بنظرتون آهن و قطع کنم، بجاش شیره انگور روزی دو سیسی بدم!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا فکر نکنم اصلا تاثیری داشته باشه. بعدم حجم انگوری که باید به بچه بذی شاید اندازه یه لیوان باش ...

حالا بچه رو نمیدونم ولی من دختر ۲۰ ساله میشناسم کمبود آهن داشت،یک ماه هر روز صبح یه قاشق شیره انگور خورد،رفت آزمایش درست شده بود

2731
حالا بچه رو نمیدونم ولی من دختر ۲۰ ساله میشناسم کمبود آهن داشت،یک ماه هر روز صبح یه قاشق شیره انگور ...

خودتون درست کردین یاصنعتی خریدین؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2740

مگه میخوای مربا درست کنی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

خیلی شیرین میشه دلشو میزنه اگه خورد بریز تو.آب شربت بشه بده بخوره.برا بچه نمیدونم ولی من خودم یکسال محصول باغمون خوب شده بود شیره و کشمش زیاد خوردم آزمایش دادم گفت اصلا کم خونی نداری.در صورتی که قبلش همش دست و پام یخ بود و کلا کم خونی داشتم

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟