2733
2739

دیشب با پارتنرم بیرون بودم توی ماشین بودیم که رفت از سوپر مارکت خرید کنه و داستانی درست شد که خوابم نبرد تا الان درگیرشم😭 

من خیلی ادمی هستم که تو عالم خیالی ذهنم غرق میشم و میرم توی یه دنیای دیگه و توی فیلم و سریال و کتاب و اینطور چیزا هم خیلی غرق میشم مثلا وقتی یه کتابو یا فیلمو شروع میکنم توی حالت عادی روزمره خیلی بهش فکر میکنم و غرق شخصیتاش میشم که همین بهم دردسرساز شد بدجور 😭😭

تازگیام یه سریالیو شروع کردم که خیلی ذهن درگیر کنه و تو همین حینی که پارتنرم رفت واسه خرید من داشتم به این سریاله فکر میکردم و وقتی برگشت بطور خیلی عجیبی طوری که من اصلا تا حالا همچین کاری نکرده بودم از شانس بدم خواستم صداش بزنم و چون قبلش داشتم به شخصیت اصلی سریاله فکر میکردم بجای اسم پارتنرم اسم اون پسررو گفتم😭اصلا نمیدونم تو ذهنم چی میگذشت چرا همچین اتفاقی افتاد خلاصه دعوای شدیدی درست کرد هر چیم بهش توضیح میدادم بابا داستان اینه مگه باور میکرد 

سریالشم متاسفانه مال الانا نیست و برای چند سال پیشه و چیزیم نگفته بودم بهش که فلان سریالو شروع کردم هر چی توضیح میدم میگه داری ماسمالی کنی 

گوشیمو دادم چک کنه بازم باور نکرد الان من چیکار کنم😭😭😭حق داره که باور نکنه ؟ ادم سه پیچیم هست دیگه ول نمیکنه منو خدایا 

پیش میاد ی جاها خب

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه قبول میکنه 

خخب این شخصیتتو نمیدونه؟ که انقدر غرق میشی؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خیلی مدت زیادی نیست وارد رابطه شدیم 

عب نداره صبر کن خشمش بخوابه بهش توضیح بده

2738