2737
2734

بخدا کلافه شدم شیر دادم جاشو عوض کردم آروغم زده 

گریه نمیکنه منتها اصلاااا نمیخوابه ب زور میخوابونمش دوباره بیدار میشه از صبح دوساعت نخوابیده 

دیوونه شدم

قنداقش میکنم دنیارو رو سرم خراب میکنه بدش میاد گریه میکنه

قطره کولیکم دادم بهش میخوره جالب گریه نمیکنه ولی مقاومت میکنه در برابر خواب

چیکار کنم😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یک ماهه باید ۱۶ ساعت بیشتر بخوابه عجیبه این بچه نمیخوابه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

مثل ما جغده 😂

بزار بیدار بمونه گریه که نمیکنه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

خب عزیزم خداروشکر کن گریه نمیکنه 

خسته نیست و انرژیش زیاده 

وقتی بچه درد نداره و گریه نمیکنه خب چرا کولیک بدی 

منم همین اشتباهو سر بچه اولم میکردم به زور میخواستم بخوابونمش تا اینکه یاد گرفتم چند تا اسباب بازی بی خطر می ریختم جلوش و دراز میکشیدم کنارش اونم بازی می‌کرد و خسته میشد

چند وقتشه

اوه دقت نکردم به عنوان یکماهشه

عزیزم.... خیلی فسقلیه که 

بازم اینکه گریه نمیکنه جای شکر داره

2740

تاریک کن تکون نخور شیرشو بیشتر بده سی تا زیاد کن سنگین بشه 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

منم یه گربه اومده اشغالمون جر نده کلا نمیره وای استرس فوحش شوهرمو صبح دارن 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بسپرش به باباجونش خودت بگیر راحت بخواب پسر بزرگه منم همینجوری بود توگهوارش بیداربود فقط چشماش اینور اونور میکرد نه گریه نه صدایی منم میخوابیدم بعد که بیدارمیشدم اون خواب بود وقتی هم بیدارمیشد اصلا نمیفهمیدم نه صدایی ن گریه ایی 

2706