2737
2734

من شیر خشک خوردم ولی خیلی باهوشم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید ولی🤣🤣🤣🤣🤣

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2740

دختر کوچولوی من شیرخشکیه الان تو ماه هفتمه ماشااللهدخیلیم باهوشه به خودت تلقین منفی نکن عزیزم سردیجات کمتربخور مغزت مث فرفره کار میکنه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ربط نداره فق ژنتیک و محیطی که توش بزرگ شدی مهمه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
دختر کوچولوی من شیرخشکیه الان تو ماه هفتمه ماشااللهدخیلیم باهوشه به خودت تلقین منفی نکن عزیزم سردیجا ...

دخترم از خیلی وقت پیش تفاوت رنگا رو راحت میفهمه مثلا اگه یه پیرهن سیاه بپوشی با گلای رنگی زوم میکنه و میخواد گلا رو بکنه یا از دوماهگی بابلند و کوتاه شدن ثداهای اطراف هیجان زده میشه باورش برای دکتر فوق تخصص هم سخت بود که میگفتم دخترم تو دوماهگی سرفه رو از ما تقلید میکنه و الکی سرفه میکنه ولی من جلوی همه خونواده م اینکارو کردم مامانم گفت جایی نگو بچه چشم میخوره و خیلی چیزای دیگه،تازه من ۳۶ سالگی باردار شدم که اینم به قول خیلیا یه پوئن منفیه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
نه ژنتیکیه. الان یه مقاله به انگلیسی براش خوندم.  چرت هست

عزیزم میتونی یه ذره خلاصه مقاله رو بگی اگه اذیت نمیشی دوسدارم بشنوم بچه منم شیرخشکیه

2706