2733
2734

مثلا با یکی از دوستام راجب گرایشات و اینا صحبت کردیم بعد یه سری سوالات نزدیک به مثبت ۱۸ ولی در قالب ادب...

بعد من با اینکه خود شخص ممکنه حتی قابل اعتماد باشه خودشم بگه که نمیگه ولی همش تو ذهنم اینه اگه از این پیاما شات بگیره به فلانی بفرسته ابرومو جلو همکارام ببره

یا دانشگاه قبول شم بیاد اونجا نابودم کنه و مدرک نگه داره بگه این بیماره و اینا.... 

اینا تو ذهنم میاد اگرچه شاید همه ی اینا مسخره ای بیش نباشه

یعنی چی که من مثلا سال دیگه میرم دانشگاه این بیاد اونجا اینارو نشون بده یا پخششون کنه تو فضای مجازی حرفامو به بقیه اشناها بگه ابروی خانوادم بره ( حرفم چی بوده حالا؟ راجب یه نوع گرایش که شاید باشم شایدم نه ، و اینکه زیادشو دوست ندارم  از لحاظ جن.....ی) این حرفای من بوده

الان به شدت استرس دارم ناراحتم نگرانم همش تو سرمه 

با اینکه بهش گفتم بین خودمونه و اونم ادم بدی به نظر نمیاد ولی نسبت به همه بی اعتمادم و ...

نظر شما چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگرانی بی مورد

عموما کسی برای خودش با پخش موضوع تو مجازی دردسر درست نمیکنه، و قابل پیگیری قضایی هست

و اینکه مگر اون آدم باهات دشمنی داره؟ از حرفات که به نظر نمیاد داشته باشه. پس دلیلی نداره نگران باشی

یه صلوات بفرست

دیگه هم چت نکن

چن سالته؟ گرایشات جنسی تو سن بلوغ نشون نمیده که!  کلا دو نوع گرایش داریم، مرد به زن و زن به م ...

کنکوری ، منظورم یه چیز غیر اینه شاید حرفتون درست باشه نظری ندارم منم راجب همین داشتم صحبت میکردم که شاید ....‌ فلان باشه 

الان برای همون ناراحتم

2738