2733
2739
عنوان

حال روحیم افت کرده چیکار کنم؟!

106 بازدید | 16 پست

دوستان من از زایمانم ۱ سال میگذره و این چند وقت اخیر بعد از عید بازهم حال روحیم خراب شده طوری ک الانا معدم درد میگیره و عصبانی تر میشم مخصوصا اینکه عادت ماهانم هم میشم، فکرهای ناجور میزنه سرم که نکنه عمرم به بزرگ شدن بچم کفاف نده 

یه مدت آروم‌تر شده بودم باز بدتر شدم 

کسی مثل من شده؟؟ چه راهکارهای دارین؟؟ مخصوصا اینکه فکرهای منفی هم میاد سراغ آدم چه میکنین؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم ب چیزای خوب فکر کن افکار منفی رو از خودت دور کن 

هر وق اومدن سراغت خودتو با چیز دیگه ای مشغول کن 

چرا کفاف نده جانم اینهمه زحمتشو کشیدی میخواد بزرگ شده ازدواج کنه کلی اتفاقای خوب خوب براتون بیوفته

خوب فکر کن تا خوب رقم بخوره🙌😁🌱💗

اکثرا بعد بچه شرایط مادرا همینه ب شکلای مختلف ذهنشون ب هم ریختس  تمرکز کن روی زمان حالت و از ا ...

سعی میکنم تمرکز کنم اما باز یه اتفاقی میفته تا یه بحثی میشه من به هم میریزم

2740
سعی میکنم تمرکز کنم اما باز یه اتفاقی میفته تا یه بحثی میشه من به هم میریزم

اره واقعا غیرقابل کنترله ی وقتایی 

ممکنه حتی بدتر هم بشه ولی در نهایت همه چی اوکی میشه و خوب میشی بعد ممکنه حسرت این سن و سال بچه رو بخوری ک از دستت رفته 

نه نرفتم ولی گاها میگم برم گرون هم هستن

آره واقعا گرونه مخصوصا روانشناس

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
عزیزم ب چیزای خوب فکر کن افکار منفی رو از خودت دور کن  هر وق اومدن سراغت خودتو با چیز دیگه ای ...

عزیزم چه پیام خوبی ممنون ازت حتما سعی میکنم انجام بدم 

آرزوم اینه هر لحظشو ببینم ☺️

2706