2733
2739
عنوان

سریتا

93 بازدید | 12 پست

مژه هامو پر کرد حتی از یه جا دو تا رویش مو دراورده ولی دریِغ از اینکه بلند بکنه🥺 خیلی دوست داشتم مژه هام بلند بود اصلا دلم کاشت مژه نمیخواد چهرم طبیعیه اصلا دلم نمیخواد غیر طبیعی بشم بعدش عذابه سنگینی میکنه منم شغلم با کامپیوتره 

سرم تقویت مژه بیوآکوا استفاده کن میگن بلند میکنه 

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا به دروغ میگن بلند میکنه با چه امیدی خریده بودم😐

من ک تاثیر آنچنانی نداشتازه دوروز نزنم ی عالمه میریزه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
ژنتیکت هر طور باشه همونه  بلند نمیکنه هیچی

کسانی کخ استفاده کرده بودن بشدت راضی بودن و تا سه ماه باس استفاده کنی و کم کم قطعش کنی

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
من قطع کردم نریخت مژه هام پر هم کرده خدایی ولی بلند نشد چند وقت زدی ؟ من ۳ ماهه میزنم

یادم نمیاد از کی.همسن ک پر کرده عالیه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️