2733
2739
عنوان

من امروز از یه شهید معجزه دیدم و جواب گرفتم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 4616 بازدید | 161 پست
گفت نمیتونیم و...... خلاصه برگشتم داشت غروب میشد به عموم زنگ زدم گفتم هیئتی جایی میشناسی نمک هارو به ...

رو مزار شهدا میذاشتین؟؟؟

نمیدونم ولی یه جوریه . از کجا میفهمین کسی برمیداره؟به دست کسی برسه؟

یکی همشو برداره بیخود یا حروم نشه؟؟؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزيزم  پنجشنبه اول 150 تا صلوات به نیت شهید ابراهیم هادی  پنچشنبه دوم 150 تا نمک&n ...

خودت گفتی سومی باید حاجت روا بشم؟

نمیشدی چیکار میکردی؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2728
خودت گفتی سومی باید حاجت روا بشم؟ نمیشدی چیکار میکردی؟

راستش عزیزم من پنجشنبه سوم چیزی ندیدم ولی دو روز بعدش مشکلم حل شد، اگه حل نمیشد قطعا ناامید میشدم چون خیلی در ها رو زده بودم 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

کاشکی میگفتی حاجتت چی بود چطوری محال بود

من از وقتی ناد علی رو گفتی یه تایم خوندم 

بعد نا امید شدم رهاش کردم🥲

2740
کاشکی میگفتی حاجتت چی بود چطوری محال بود من از وقتی ناد علی رو گفتی یه تایم خوندم  بعد نا امی ...

چرا رهاش کردی میدونی گاهی تو دقیقه نود مشکلت حل میشه نباید کوتاه بیای دختر خوب 

راستش عزیزم من پنجشنبه سوم چیزی ندیدم ولی دو روز بعدش مشکلم حل شد، اگه حل نمیشد قطعا ناامید میشدم چو ...

وقتی حودش گفت پیام نده امضاتو عوض کن

از روزی هم ک قراره میم مالکیت بیاد رو اسمش نترس

از این بدتر نمیشه

کسی ک منو مجنون خودش کرد الان بچه داره :)💔

رو مزار شهدا میذاشتین؟؟؟ نمیدونم ولی یه جوریه . از کجا میفهمین کسی برمیداره؟به دست کسی برسه؟ یکی ه ...

روزی که من اینارو بردم بارون میومد 

نمیدونم کسی برداره یا نه ولی خودم به چند نفر که اونجا بودن نمک دادم 

وقتی حودش گفت پیام نده امضاتو عوض کن از روزی هم ک قراره میم مالکیت بیاد رو اسمش نترس از این بدتر ن ...

چرا از هم جدا شدین؟ چند وقته 

2706