2737
2739
عنوان

جاریم که طلاق گرفته...

515 بازدید | 24 پست

امشب ما با بچه های جاریم که قبلاً با هم رفت او آمد داشتیم رفته بودیم بیرون ایشون جدا شدن و بردارشوهرم مجدد ازدواج کردن و بچه دارن الان بعد چند ساعت بچه جاریم ،قدیمیه،گفت بریم مامانمم بیاریم اینجا تنهاست خونه حوصلش سر رفته 7ساله جدا شدن تمام این مدت شوهرم ندیده بودم فقط بچه هاش میومدن خونم بعد شوهرم گفت باشه بریم دنبالش رفتن آوردنش ب نظرتون کارش اشتباه بود که رفت آوردش میترسم ب گوش مادرشوهرم یا بردارشوهرم برسه ناراحت بشن 

وا جه ربطی به بقیه داره

آره ناراحت میشن ..چون خانواده شوهر همینن دیگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بگو اون اصلا دوست خانوادگیمونه به شما چه مربوط؟؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740

بنظرم سری که درد نمیکنه دستمال نبندین ...رابطه تموم شده باز سر باز نکنه حرف و حدیث و ناراحتی 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2706