2733
2739
عنوان

چرا کارما فقط واسه ماست؟؟

73 بازدید | 9 پست

من یکی که خداشاهده کافیه دل یکیو بشکنم یه ذره خطا برم فووووری دهنم سرویسه بعضیاا همش در حال ظلم و ستم هیچیشونم نمیشههههه!!

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

فهمیدی به منم بگو

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دقیقاااا 

چرا خدا صدای دل شکستمو نمیشنوه چرا تاوان دلمو نمیدن اخ انقدر حالم بده کاش اونایی ک تاوان دل شکستشونو دیدن بیان بگن یکم اروم بشیم 😭

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2742

واقعا حق گفتی من کوچیکترین اشتباهی کنم دقیقا همون بلا سرم میاد

حتی کافیه تو دلم بگم وای فلان چیز چقد بده

اد تو همون موقعیت قرار میگیدم

واقعا برام عجیبه

حتی کارما حرفای مامانم یا خواهرم سرمن میاد

کافیه یکیو مسخره کنن یا غیبت کنن دقیقا من تو همون شرابط قرار میگیرم

حوری شده دیگه غیبت میشنوم فقط فرار میکنم هرجایی که باشم

لایکم‌ نکنید💖
واقعا حق گفتی من کوچیکترین اشتباهی کنم دقیقا همون بلا سرم میاد حتی کافیه تو دلم بگم وای فلان چیز چق ...

منم همینم بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

مال من از همه تون داغون تره

من گاهی جلو ظرف شویی که دارم ظرف میشورم تو دلم توجه کنید تو دلم با یکی دعوا میکنم بد وبیراه میگم و ... خدا شاهده همون لحظه حتما یه چیزی از ابچکان میخوره تو سرم.یه بار همینجوری تو دلم داشتم طومار یکیو میپیچیدم بعد یدفه یادم افتاد الانه که یه ظرف بخوره تو سرم ،زیر چشمی بالا رو نگاه کردم دیدم هیچی نیست یه لبخند زدم تو دلم گفتم حتما حقشه اومدم برم اونور سرم خورد به کابینت😐

مال من از همه تون داغون تره من گاهی جلو ظرف شویی که دارم ظرف میشورم تو دلم توجه کنید تو دلم با یکی ...

😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40