2737
2739

دوستان گلم من یک ذختر ۳ سال و نیمه دارم میخام کم کم اقدام کنم یک بچه دیگ بیارم ولی پسر باشه کلا چون قصد دارم دوتا بچه داشته باشم دلمم‌میخاد هر دونوعش و داشته باشم حالا بی زحمت اگر تجربه ای در این رمینه دارین در اختیار من بذارین

اگه به ائمه وخدا اعتقادداری بگم جکارکن

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم

احتمال بارداری با آی وی اف مثل بارداری معمولی حدود ۲۵ درصد هست

شما دارو مصرف میکنی، تخمک کشی میشی، کلی ضرر و سختی به بدنت میزنی و کلی هزینه ولی احتمال بارداریش صد در صدی نیست!

چرا میخوای اینقدر خودت رو اذیت کنی؟

2731
عزیزم احتمال بارداری با آی وی اف مثل بارداری معمولی حدود ۲۵ درصد هست شما دارو مصرف میکنی، تخمک کشی ...

تازه اگر جنین بشه اگر کیفیت جنین خوب باشه بعد تعیین جنسیت بشه پسر توشون باشه تعدادشون برای انتقال خوب باشه وااااای

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا25درصده؟؟؟؟مطمعنین؟؟

من جای مطمئن شنیدم

ببین فرایند لانه‌گزینی رو بدن انجام میده... که توی بارداری ۲۵ درصده

حالا توی آی وی اف میان اسپرم و تخمک رو بیرون بدن لقاح میدن و وارد بدن میکنن.. باز این بدن هست که باید لانه کزینی رو انجام بده.

2738
ب من بگو البته چن شب پیشم اقدام کردم معلوم نیس گرفته یا ن

عزیزم حدیث داریم اگه پسرمیخای تاقبل اینکه زن۴ماهش بشه روبه قبله بشینه همسرش دست شو روی پهلوی راستش بزاره و ایت الکرسی بخونه وحتمابایدمحمدبزاره  اسم بچه رو 

من‌خودم روبه قبله ایستادم و دست راستموروی پهلوی راستم گذاشتم وخوندم  میتونی محمد با یه اسم دیگه ادقام کنی بزاری کل فامیلمااینجوری پسردارشدم همم محمدداره اولش اسمشون خخخ

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
عزیزم احتمال بارداری با آی وی اف مثل بارداری معمولی حدود ۲۵ درصد هست شما دارو مصرف میکنی، تخمک کشی ...

واقعا اینقدر کمه احتمالش؟من یک سوال دارم اگر مثلا من تخمکام خوب بودو ۳ سال جنین تشکیل همشو میذارن و مثلا باید منتظر باشم مثبت شه یا هر بار یکیشو میذارن؟و اینکه ۶ تقریبا هزینش میشه اگر باردار نشم فقط برای یکباره یا باز جنین دارم ک بذارن؟اونقد قاطی نوشتم امیدوارم منظورمو متوجه شین

عزیزم حدیث داریم اگه پسرمیخای تاقبل اینکه زن۴ماهش بشه روبه قبله بشینه همسرش دست شو روی پهلوی راستش ب ...

عزیزم از روز اول با اسپرممرد جنسیت تعیین میشه یعنی اگر نطفه تشکیل بشه همون اولین سلول جنسیت داره ماه چهارم چیه؟!!!!

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا اینقدر کمه احتمالش؟من یک سوال دارم اگر مثلا من تخمکام خوب بودو ۳ سال جنین تشکیل همشو میذارن و ...

من اینطور شنیدم

و عواملی مثل سن و ... هم موثر هستن

یه سایت پزشکی هم نوشته بد اگر سه دوره پشت سر هم انجام بدین احتمالش ۴۵تا۵۳ درصده فقط!

عزیزم جنینها تشکیل میشه بعد از خودتون میپرسن که چند تا رو لقاح بدن و چند تا رو فریز کنن

جنینهای فریز شده رو ماههای بعد طی یک عمل مجدد میتونی بذاری

قیمتش خیلی بیشتر از ۶ تومن هستاااااااا

ضمنا در مورد فرایند تخمک کشی یکم تحقیق بیشتری کن... سخته

من اینطور شنیدم و عواملی مثل سن و ... هم موثر هستن یه سایت پزشکی هم نوشته بد اگر سه دوره پشت سر هم ...

ن منظورم ۶۰ بود عزیزم خوب یعنی با اینکه جنین درست میشه بعد میذارن داخل رحم بازم امکانش هست ک نگیره اره؟چ بد 

2706