2733
2734

من ی جفت عروس هلندی دارم که جوجه دارن 

نر و ماده هردو ب جوجه ها دون میدن

ولی ماده بعد اینکه دون داد میشینه تموم پر های جوجه هارو میکنه  و خونی میکنه

انقد کنده جوجه ها لخت شدن جوجه ها بی حال شدن

ماده چرا این کارو میکنه؟

چیکار میتونم بکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من پرورش دهنده هستم

ماده مست شده میخواد دوباره تخم بزارا

ماده رو جدا کن ازشون و کمکی سرلاک بده

یا جوجه ها رو بردارو کلا سرلاک بده

داغون میشن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728
میکشه اگه جدا نکنی اول یکیشو جدا کن بهش با سرلاک غذا بده ببین اون یکی رو باز میزنه اگه دیدی میزنه ا ...

نه مست شده میخواد پر ها رو بکنه بزاره زیرش دوباره تخم بزاره و اینا زود برن بیرون دونه خور بشن..

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
بله میدونم اگه جدا نکنه میمیرن جوجه هاش

نه نمیمیره ولی خیلی عذاب میکشن

مرغ عشق ها جوجه هاشون میکشن

عزیزم من پرورش دهنده هستم ماده مست شده میخواد دوباره تخم بزارا ماده رو جدا کن ازشون و کمکی سرلاک ب ...

عزیزم برزیلی هم پرورش میدی؟

من طوطیم مادست دو تا نر گرفتم با هیچ کدوم دوست نشد همش جنگ بود خلاصه خیلی به من وابستست منم دیگه جدیدا زمان زیادی تو خونه نیستم بهش برسم چیکار کنم 

اخه بعد اینکه جوجه رو برمیدارم  ماده خودش خیلی بی قراری میکنه

بکنه محلش نده 

عزیزم برزیلی هم پرورش میدی؟ من طوطیم مادست دو تا نر گرفتم با هیچ کدوم دوست نشد همش جنگ بود خلاصه خی ...

عزیزم برزیلی ها خودشون باید نرشون انتخاب کنن 

جدا از اون هم نر و ماده هاشون عملا قابل تشخیص نیست مگر اینکه خیییلی حرفه ای باشی

چند روز هرکدوم کنارش بودن؟

عزیزم برزیلی ها خودشون باید نرشون انتخاب کنن  جدا از اون هم نر و ماده هاشون عملا قابل تشخیص نی ...

اولی رو که گرفتم ۴ ماه پیشش بود طوطی خودم باهاش دوست شد حتی از دهنش میخواست بهش غذا بده ولی طوطی نر همش میزد و نمیزاشت غذا بخوره دیگه فروختمش دومی هم که گرفتم اصلا دوست نشد اونم ۱ ماه بود پیشش

عزیزم برزیلی ها خودشون باید نرشون انتخاب کنن  جدا از اون هم نر و ماده هاشون عملا قابل تشخیص نی ...

هیچ پرنده فروشی قبول نکرد طوطیم بمونه خودش یکی از طوطیهاشو انتخاب کنه جفت بخوره ببرم 

خلاصه اسیر شدم تو طول روز کلا ۴ ساعت تو قفسشه همش بیرونه اگه تو قفس بمونه افسرده میشه منم دلم میسوزه 

خدانکنه برم مسافرت افسرده میشه شدید فکر نمیکردم انقدر باهوش باشه برزیلی

من طوطی کاسکو و ملنگو داشتم این برزیلی من دست کمی از ملنگو نداره از لحاظ هوش

2706