2737
2734
عنوان

مامانهای تهرونی

92 بازدید | 9 پست

بچه ۳یا ۴ ماهتون رو

هنوز با کاپشن میبرین بیرون؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من بچه ندارم ولی بنظرم سَر بچه رو باید تواین هواهم پوشوند چون بچه معمولا از راه دهان و بینی گوش مریض میشن

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بچه اگر گرمش بشه چیزیش نمیشه ولی اگر کمی سردش بشه زود سرمامیخوره توی این سن. خوب بپوشونش سرمابخوره واویلا میشه پشیمون میشی از بیرون بردنش.

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
من بچه ندارم ولی بنظرم سَر بچه رو باید تواین هواهم پوشوند چون بچه معمولا از راه دهان و بینی گوش مریض ...

اخه من کاپشن سرهمی و کلاه میپوشم فعلا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
بچه اگر گرمش بشه چیزیش نمیشه ولی اگر کمی سردش بشه زود سرمامیخوره توی این سن. خوب بپوشونش سرمابخوره و ...

من فعلا با کاپشن سرهمی و کلاه میبرم بیرون

2740
بهترین کارو میکنی. هوای بهار دزده حتی آدم بزرگا رو مریض میکنه چه برسه به این طفل معصوما.

شوهرمم دقیقا میگه هوای بهار دزده