2733
2734

سلام كسي ادرس اون تاپيك رو داره يا چيزي ميدونه ممنون ميشم برام بزاره من خيلي سرسري خوندم ولي يكي از نزديكام تو بانكه ديروز گفت معاون بانك شده در عرض ٥ سال از يه كارمند معمولي معاون بانك شده يه هو ياد اون تاپيك افتادم و يكم ترسيدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طفلی همسر من الان 10 ساله کارمند بانکه

چند بارم تو امتحانات داخلی بانک رتبه بالا گرفته

ولی پستها همش بر اساس رشوه و پارتی بازی تقسیم میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2740

خوب قاعدتا بین ۳ تا۵ سال یعد از استخدام ترفیع طبیعی هست تازه مگه معاونت چیز خاصی هست!خخخخ

فقط یک لفظ هست نه حقوق زیادتری نه چیزی

برای گرفتن حکمش هم خوب امتحان داخلی برگزار میشه وافراد شرکت میکنن بالاترین نمره لایق گرفتن حکم میشه از تحویل دار به کاربر ارشد 

و...در صورتی که بازاریابی موفق.اخلاق خوب .روی باز .مشتری مداری عالی و..داشته باشه ظرف یکی دوسال باز ممکنه به سمت مدیریت شعب کوچک وشهرستان و...منصوب بشه که اونم اول امتحان برگزار میشه

که فقط مسوولیتش بیشتر میشه همین!نمیدونم چرا عادت به شایعه وبزرگنمایی تو ایرانی ها زیاده متاسفانه.حقوق یک کارمند بانک بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ هست واقعا چیز خاص وعجیبی نیست.درکنارش مزایایی دارن مثل وام مسکن و .....که اغلب ارگان ها مزایای خاص خودشان را دارن

خوب قاعدتا بین ۳ تا۵ سال یعد از استخدام ترفیع طبیعی هست تازه مگه معاونت چیز خاصی هست!خخخخ فقط یک لف ...

نه عزیزم طبق قانون بانک اولین پست بعد از 10 سال داده میشه( شاید در بانکها تفاوتی وجود داشته باشه)

حقوق و مزایا هم کاملا متفاوت میشه

کارمند شعبه با معاون یا رییس شعبه خیلی فرق داره هم از نظر کاری و فشار پاسخ‌گویی به ارباب رجوع هم میزان اضافه کاری و.... 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
نه عزیزم طبق قانون بانک اولین پست بعد از 10 سال داده میشه حقوق و مزایا هم کاملا متفاوت میشه کارمند ...

والا برای همسر من که دقیقا سر سه سال امتحان گرفتن وبعد ۵ سال جابجایی سه ساله دادن.چه زمانی که معاون بود چه تحویل دار یک ریال تفاوت حقوقی نداشت

یکبار هم امتحان گرفتن دقیقا ده روز مانده بود به دادن حکم و..ریاست کل عوض شد همه چی دود شد رفت هوا😁

زمان مدیرشدن هم شاید درحد ۲۰۰ تومن .برای حکم ریاست هم امتحان س اسر کشوری بود ودوره ای چند هفته ای و....

2706