2737
2739

من و همسرم داریم جدا میشیم ۶،سال زندگی پرا زدعوامون ادامه پیدا نکرد

سه ماه دعوا شدید داریم و مراحل طلاقیم

تو این سه ماه همیشه پایین خونه مامانش و من اکثرا تنها بودم دیگه درخواست طلاق داد منم یک ماه اخیر تقریبا دو سه هفتس

صبح میرم شب میام چون تنهایی دق میکنم میام تا وسایلام چیزی نشه تا حکم استرداد

همسرم چند روز پیش هر چی تو یخچال از گوشت و لوبیا و غذاهایی که خودم درست کرده بودم برد پایین برا مامانش حتی روغن وبرنج

منم یخچال از پریز دراوردم تمیز کنم یه سری وسایل خورده ریزه مثل حبوبات مونده بود خدا شاهده اومد کیسه،برداشت همه رو جمع کرد برد....

یعنی موندم تو حماقت خودم من چجور به این آدم گدا بله گفتم من چجور با این سطح آدم بودنم با این خانوادم ۶ سال زنش بودم .... توروخدا از دست این کاراش من مریض،شدم .... هرچقدر من خانم بودم اون وحشی....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خدارو شکر کن ک داری ازش جدا میشی اون میخواد تو روزای اخر حرصت بده تو توجه نکن و ب اینده بدون اون فک کن 😍

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

اخ گفتی مثل شوهر من گدا گشنه منم‌تا خونمو ول کردم اومد بدو بدو مامانش کل خونه ی من گشته تو یخچالو وسایلامو همرو گدان‌گدا طلاق بگیر راحت شی شوهر من پدرمو دراورد من همش زیر سرم بودم

این حرکت تا آخر عمر تو ذهنت میمونه کاش آدما حداقل حتی بعد از جدایی هم تصویر خوبی از خودشون به جا بذارن .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

مگه تویه ساختمون هستین

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞

خداروشکر ک داری خلاص میشی. 

کاش دختر عموی منم خودشو خلاص میکرد

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
اخ گفتی مثل شوهر من گدا گشنه منم‌تا خونمو ول کردم اومد بدو بدو مامانش کل خونه ی من گشته تو یخچالو وس ...

اولین بارش نیستم تا حالا چن بار خونه پدرم بودم 

همیشه مامان گشنش حتی مرباهای که درست میکردم میبرد خونه خودش میگفت خودم درست کردم 

2706