2733
2734
عنوان

دونفر وقتی که عاشق همن 🥺💜

143 بازدید | 19 پست

یهو یسری از رفتارها از نظر اخلاقی گفتاری شبیه بهم و حتی احساسات و اتفاق های دوران زندگیشون شبیه بهم باشه و همیشه حرف دلشون باهم یکیه  و یهو همیشه همزمان باهم یه چیو میگن

شخصیت ها هم شبیه بهم باشه

یعنی چی ؟ 🥺🫠🦋

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

یعنی خوش‌شانسی😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی خوش‌شانسی😁

من باعشقم خیلی شبیه به همیم

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
من باعشقم خیلی شبیه به همیم

خب خوش به حالتون مبارکه😅😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
دیقا منو عشقم شبیه همیم🥲حتی اتفاقاتی ک توو روز میفته برامون... 

دقیقا ماهم اخه یکی دوبارم نیست که بگیم اتفاقیه 

یعنی مثلا حرف دلامونم یکیه همیشه

خیلی خوبه  چیزی که من دوست دارم و همیشه حسرتشو دارم ولی شوهرم اینطوری نیس

دعا کن بهش برسم 🥺

شبیه هم میشن بخاطر تلپاتی قوی شدن سینگالای مغزشون ی حرفو باهم میزنن(:

واهای چه جالب ☺❤

2706