2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

برا منم یکبار ای یو جی ار شد

معلوم نشد علتش چیه

فقط دکتر گفت شاید رحمت گنجایش نداره جای زیادی نداره بچه جا برای رشد نداشته چمیدونم

در حالی که بچه اولم 2850 بود اون یکی 35 هفته شده بود 1700 بیست روز به زایمان مرد تو شکمم😔

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
برا منم یکبار ای یو جی ار شد معلوم نشد علتش چیه فقط دکتر گفت شاید رحمت گنجایش نداره جای زیاد ...

الهی خدا صبرت بده😔😔

منم ۱۲هفتم رفتم میگه قلبش شش هفته ایست کرده و رشد بارداری کنده نه هفته است

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
برا منم یکبار ای یو جی ار شد معلوم نشد علتش چیه فقط دکتر گفت شاید رحمت گنجایش نداره جای زیاد ...

ای واای چقدر تلخ😔الان باردارین؟ 

خیلی متاسف شدم.. چون خودم تو ۲۴ هفته از دست دادم هنوز یه وقتایی حالم بد میشه .. خیلی دردناک‌تره تو هفته های آخر 🥲

یعنی بخاطر تغذیه نادرسته؟

سلام دوست عزیزمنم دوتاسقط داشتم باتوقف رشد برای اقدام بدی ازمایش ایمنی انقعادی دادم ک مشکل داشتم اقدام کردم خداروشکر الان پسرم ۱ سالشه ولی ب علت مشکلی ک داشتم تاازاول بارداری تاماه اخر سوزن انوکسا پارین زدم بخاطر اینکه خون رسانی انجام نمیشد بااین سوزن بچم موند واقرص های دیگ

سلام دوست عزیزمنم دوتاسقط داشتم باتوقف رشد برای اقدام بدی ازمایش ایمنی انقعادی دادم ک مشکل داشتم اقد ...

من بچه اولم خوب پیش رفت دومی مرده است

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
الهی خدا صبرت بده😔😔 منم ۱۲هفتم رفتم میگه قلبش شش هفته ایست کرده و رشد بارداری کنده نه هفته است

چی بگم بخدا

برات اسپرین ننوشته بودن؟اسپرین کمک می‌کنه که ایست قبلی نکنن

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706