2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک دو تا مونده به آخرم ازدواج موفق  جوابته💜تجربه خودم

رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
2731

منم همینطور بودم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

نمیدونم چی بگم چون قسمت اولش رو باجونم درک کردم اما متاهلی دقیقا مثل مجردیه یک روز غرق امید به چه شانسی داشتم چه زندگی دارم چقدر خوشحالم از ازدواج و روز بعد چانس گندی داشتم این کیه این چیه باید طلاق بگیرم به این وضعیت میگن وسوسه شیطان گاهی امیدوار وگاهی ناامید ولی تو باید امیدوار باشی به گشایش

2740

بله من.خیلی تنهایی کشیدم. بااینکه چندسال دانشجو بودم استان غریب اما فقط بخاطر پرکردن تنهایی تو هیچ رابطه ای نرفتم بااینکه پیشنهادزیاد داشتم. اما وقتی تو اوج تنهایی بودم با همسرم آشناشدم و همون لحظه دلم رفت  عشق اول  

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40