2737
2734
عنوان

قاعدگی و لباس زیر

431 بازدید | 15 پست

من پریود بودم بعد یک لباس زیری پوشیدم از پشت حالت بند داشت 

بعد من هی میگفتم چرا این نوار میچسبه ببخشید به ناحیه خصوصی ام 

متاسفانه ۲۴ ساعت پام بود

نگرانم به نظرتون چیزی میشه به خاطر چسبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هر جور حساب میکنم متوجه نمیشم چجوری چسبش بهت میچسبیده!  اون نهایت بچسبه به کشاله رونت😶

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

وسواس فکری داری

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
چمیدونم چطور درنیومده بره داخل  یا چسبش اذیتم نکنه

هیچی نمیشه بابا

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2706