2733
2734

ما چند ساله باهمیم الان می‌خوام بیان خاستگاری البته اینم بگم که همه کارامون کردیم آزمایش خون خرید این چیزا رو کردیم 

چون بابام فوت شده داییم یه جورایی تصمیم گیرنده هست 

چون سنم کمه ۱۸ سالمه داییم یکم مخالفت می‌کنه میگه بزار بزرگ تر بشی ولی خب ما می‌خوایم نشون بشیم چند سال دیگه عقد عروسی کنیم 

خب حالا می‌خوام از ویژگی های خویش بگم 

به شما میگیم بنظرتون یه داییمم بگم یا نه 

این بگم که از لحاظ خونه ماشین درآمد خوب که اوکی هست درآمدش ماهانه نزدیک به ۱۰۰ میلیون هست 

خیلی صبوری می‌کنه توی مشکلات زندگیمون مثلا من ۳ سال شکاک بودم طوری که به غذا خوردنش هم گیر میدادم میگفتم بیا تصویری ببینم داری غذا میخوری 

اما اون صبوری کرد باهام راه اومد تا من درست بشه اخلاقم 

به خانوادش اجازه نمیده توی زندگیمون دخالت کنم اگر کسی  از خانوادش حرفی راجب من زد اونو واسه همه عمرش میزاره کنار 

رفیق باز نیست 

دست دلبازه برای نشون کسی النگو نمیبره اما یک جفت النگو برام خرید غیر از لباس و چیزای دیگه 

۲۲ سالشه اما تا الان نشده که منو راهنمایی کنه و اشتباه باشه 

تا کاریش نداشته باشم همیشه باهام خوبه مهربونه خیلی قربون صدقم میره اصلا باهام دعوا نمیکنه 

خیلی احترام گزاره 

بالاخره همه رفتار خوب و بد رو دارند 

(اینم بدی که داره سریع عصبانی میشه که هرچی سنش بالاتر می‌ره بهتر میشه 

چون از ۱۸ سالگیش باهم بودیم هر سال که بزرگ تر میشه رفتارش هم تغییر می‌کنه  ) این قسمتش رو نمیخام بهشون بگم 

شما نظرتون راجبش چیه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

22 سالشه؟ کارش چیه؟ 

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

رفت وامد خانوادگی باهم زیاد داشته باشید اون فرد تو خانوادش بشناس معمولا مردا رفتاری که با مادر وخواهرشون دارن همون مدل با خانومشون هم رفتار میکنن اگر به پدرومادرش احترام نمیزاره ممکنه یه روز به توهم بی احترامی کنه بعد اینکه مشاوره ازدواجم برید حتما

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
2740
رفت وامد خانوادگی باهم زیاد داشته باشید اون فرد تو خانوادش بشناس معمولا مردا رفتاری که با مادر وخواه ...

نه عزیزم به پدر مادرش خیلی احترام میزارمن توی حرفام نگفتم به پدر مادرش بی احترامی می‌کنه 

اره

ببین عزیز،اولا به نظر من سن هر دوتون خیلی کمه،واینکه معمولا ازدواج تو این سن به شکست منجر میشه.ولی به نظرم قبل از اینکه همه ی فامیل خبردار بشن،باهاشون بیشتر رفت و آمد بکن.ولی خب داییت حکم پدرتو داره چه اشکالی داره باهاش مشورت کنی،چون تو که حالا نمیخوای عق

2706