2733
2734
عنوان

دنبال 💩 ش میگرده

165 بازدید | 7 پست

با یکی تو رابطه ام هر حرفی بزنم از توش یه‌ چیزی در میاره همش دنبال جرو بحث و متهم کردن منه...الان داشتم‌ راجع به همکارم که زنه حرف میزدم هی درموردش سوال میپرسید بعد از کلی سوال صدای من در اومد گفتم خیلی داری امارشو در میاریا دیگه شروووع کرد اره تو به من اعتماد نداری فک میکنی من هولم فک میکنی میخوام مخشو بزنم تو تعصب الکی داری هی گفت گفت گفت... خستم میکنه اه

آرامش نداری کات کن

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مگه مجبورت کردن با همچین آدم سمی تو رابطه باشی کات کن هیچی بیشتر از اعصاب و آرامش حودت ارزش نداره هیچی و هیچکس

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2742

کات کن بابا حال داریا

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2740