2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد این شغل چیه

77 بازدید | 8 پست

من یه موقعیت کاری برام پیش اومد شرایط خودمو و شرایط کارمو میگم اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنند منو لطفاً 

توی دو راهی گیر کردم نمی‌دونم قرارداد ببندم یا نه 

من ۲۶سالمه متاهلم بچه هم ندارم و تازه یکسال هست که مدرک کارشناسیمو از دانشگاه دولتی گرفتم 

بعد از اون ارشد دانشگاه بوعلی همدان قبول شدم ولی چون مسیر برام دور بود و باید یا خوابگاهی میشدم یا مدام در رفت و آمد می‌بودم دیگه نرفتم شهر من تا همدان سه ساعت بود 

حالا یه جا برای مصاحبه رفتم شرایطش اینجوریه 

تکنسین رادیولوژی دندانپزشکی 

بیشتر کارم پشت سیستم هست 

حقوق ماهی شیش 

بعد از سه ماه بیمه میشم  

باید پنجاه میلیون سفته بدم که حتما یکسال برم سرکارشون 

فاصله اش با خونمون پیاده برم ده دقیقه راهه

یک هفته در میون باید شیفت شب برم 

یعنی یک هفته نه صبح تا سه بعدازظهر 

یک هفته یه بعداز ظهر تا نه شب 

شوهرم کارمند هست هشت می‌ره تا چهار 

خونه داریم خودمون توی محله خوب 

ماشین نداریم 

و یک خونه دوم داریم که ماهی چهار میلیون کرایه میگیرم 

وضعیت مالی مون متوسطه 

نه اونقدری بالا که بگم واقعا احتیاج ندارم 

نه اونقدری پایین که مجبور باشم 

حالا با توجه به این شرایط ارزش داره برم یا نه؟؟

وزن اولیه 108⬅️وزن امروز7۶⬅️وزن هدف 69

حقوقش خیلییی کمه

خاک برسرشون با این حقوق دادنهاشون

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

حقوقش چقده کمه ولی اگه دوس داری برو برا سرگرمی و یادگیری و... 

فقط 47 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حقوقش کمه و اینکه سفته میگیره که یک سال بری هم بده 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740