2733
2734
عنوان

تشخیص اشتباه زگیل تناسلی

322 بازدید | 34 پست

بچه ها یک ماهه من درگیر دکتر رفتنم.چندماهه عفونت شدید دارم.روز پنج فروردین رفتم پیش یه متخصص زنان که خیلی ازش تعریف میکردن.معاینه م کرد گفت پاشو زگیل تناسلی داری یه دونه فردا بیا یه تومن بده بسوزونش.تو مطب انقدر حالم بد شد زار میزدم از گریه دکتر بیشعورم حسابی ترسوندم گفت از این نترس از اون داخلیات بترس خلاصه....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گفت حتی ازت نمیتونم نمونه بگیرم انقدر عفونت داری.برو دارو بخوردو هفته ی دیگه بیا واسه نمونه.

بچه ها عین مرده ی متحرک شده بودم عین جنازه منی که همیشه روتین روزمره موداشتم تا ۱۲ظهر تو رختخواب میموندم.همش توهم میزدم الان تو دهنم زده فقط واسه دهنم سه تا دکتر پوست رفتم

2742

همسرم گفت پیش این دکتر دیگه حق نداری بری.پیش اخرین دکتر پوستی که واسه دهنم رفتم گفت برو پیش اسماعیل بیگی

رفتم پیش ایشون زار میزدم گریه میکردم 

گفت من یه ضایعه میبینم ولی نمیشه گفت زگیله نمونه گرفت امروز رفتم گرفتم منفی بود

2738

بخدا برای منم پیش اومد حدود ۱۰ سال پیش اصلا یادم نمیره

من بدنم بشدت ب گرمی و کره حساسه

دوتا جوش زده بودم 

ترسیدم رفتم درمانگاه  دکتر زنان

بعد با لحن بد گفت زگیله 

عصر بیا مطبم بسوزون

منم هی ب دکتره میگفت ن خودم ن شوهرم اهل هیچی نیستیم چطور گرفتم اخه با گریه ...

من نرفتم تا یک هفته دیگه رفتم با یکی از دوستام دکتر زنان دیگه ای ک تعریفش میداد

تا دید گفت جوشه چطور همکارم نفهمید با تاسف هم سر تکون داد پاپ اسمیرم کردم گفت هیچ مشکلی نداری 

بهم پماد داد و شوینده دو روزه جوشا رفتن 

الانم مدتها و سالها گذشته و الحمدالله...

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

چقدر بعضی دکترها بیرحمانه برخورد میکنن. منم تو بارداری لکه بینی خیلی کم داشتم شوهرم به دکتر گفت غربالگری کی باید بره دکتر گفت ببین اصلا جنین موندنی هست یعنی من فقط اشک میریختم. تازه ی نوار نمیدونم چی تو سونو بود دکتر خیلی راحت گفت اگه بچت بدنیا اومد ی انگشت نداشت نترسیا مال این مشکله که داری. هیچوقت اون دکتر رو بخاطر اشکایی که شب تا صب ریختم و استرسهایی ک داشتم نمیبخشم. شوهرم گفت دیگه نمیخواد بری این دکتر

2706