2737
2734

اعصابم خیلی خوردهههه 

فکر کنید سر یه موضوعی که براتون مهم باشه و نامزدتون اهمیت نده و عادی برخورد کنه 

کنار میاییدو بیخیالش میشید؟

من بهش میگم میری بیرون بهم خبر بده 

دیشب بهم گفت با خانوادشو و دوستاشون میرن بیرون شهر دگ امروز نه خبری نه حرفی هشت ساعت من بیخبر بودم نه میدونستم کجاست نه چرا خبر نمیده طبیعتاً نگران میشم 

خیلی از این موردا پیش اومده یکی درمیون خبر میده:(

ازش میپرسم کجا میری میگه بیرون نمیگه کجا بعد که قهر میکنم میگه فلان جا 

نمیدونم چرا:/انگار لج کرده باشه یا نمی‌دونم واقعا شاید براش مهم نیستم با اینکه می‌دونه چقد نگران میشم 

بعدم که اعتراض میکنم پیاممو جواب نمیده میگه حوصله ندارم یا بحثو عوض می‌کنه و اگه کشش بدم قهر می‌کنه 

میگه این موضوع واقعا روح و روانم و آزار میده😐 

شاید یه مشکل روانی و تو ناخودآگاهشه نه؟

گارد میگیره اصن منم دست خودم نیست نگران میشم

الان نمی‌دونم چیکار کنم 

نمی‌تونم تا همیشه بیخبر بمونم و نگران نشم و بیخیال باشم 

نامزدم و نمیتونم درست کنم و هربارم اعتراض کنم بدتر میشه 

جای من بودین چیکار میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای شما‌ بودم میزاشتمش به حال خودش 

بچه‌کوچیک نیست که نگرانی بخواد

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2731

نشونه احترامه که کسی بدون اینکه تو ازش بخوای خودش تورو در جریان روزمره س بذاره

مثلا بگه عزیزم من دارم میرم بیرون نگرانم نباش فلان ساعت میام

این که دیگه گارد گرفتن نداره

💖💍متعهد به شاهزادمم با اسب سفیدش💍🌈
2740

به عمرم یکبارم نپرسیدم کجا میری و خودمو نگران نشون ندادم......................همیشه هم ازم میترسه  و راجع به کاراش توضیح میده

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2706