2733
2739
عنوان

فک میکنم همه مث خودمن:(

127 بازدید | 17 پست

بافامیلامون دردودل کردم فرداش رفت تو کل فامیل پیچید ولی اگه غریبه بود هیچوقت اینکارو نمیگرد هعیییی خیلی دلم گرفت🙂💔🖤

بی جنبه نیاد لطفا

جوانیم حروم شد!!..🖤💯
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غریبه هم بود فرداش همونو میزد تو سرت میرف، کلا تو این دوره چیزی ب کسی نگی راحتتری

دقیقا ولی فک میکنم همه مث خودم ساف ساده هستن

جوانیم حروم شد!!..🖤💯
2731

همه از این ادما داریم تو فامیل خیلی هم زیادن 

کلا اونا که بیشتر دلت میخواد باهاشون حرف بزنی بیشتر هم لو میدن چون میخوان از زیر زبونت حرف بکشن واسه حرف زدن بین مردم 

و اینکه بایستی این اتفاق بیفته برات تا منوجه بشی به هرکسی اعتماد نکنی 

هرکیم بیشترراز مردم واست حرف میزنه بیشتر هم حرف تو رو برا بقیه میبره اینم نشونه اشه

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2740

هیچکس مثل خودمون نیست اون غریبه هم که میگی نقطه ضعف پیدا میکنه ازمون میکوبه تو سرمون هیچی نباید به هیچکس بگی 

وقتی ما نمیتونیم حرف خودمون رو تو دلمون نگه داریم انتظار داریم بقیه حرف مارو نگه دارن

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

دراصل اشتباه ازشمابوده ولی به دیدخوب نگاه کن اینکه باآشنا دردودل نکنی بعضیا دهن لقن نمیتونن حرف نگه دارن کلا اعتمادنکن

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
دقیقن

هروقت حالت بدشد یاکتاب بخون اگرحوصله نداشتی فیلم ببین یابروپارک یا برو بیرون ی خرید کوچولو کن ولی سمت ادمانرو اگردرد ودل و کنی یا ممکن رازدارنباشن یابعدا میکوبن توسرت 

2706