2733
2739
عنوان

حال روحیم خوب نیس

184 بازدید | 14 پست

بچها من یه بار اینجا گفته بودم تصمیم جدی برای خودکشی داشتم و این موضوع رو به مادرم گفتم اونم کمی درکم کردن مدتی از اون حال دراومدم نه اینکه حال روحیم خوب شده باشه نه ولی حداقل فکر خودکشی نمیزد به سرم ولی باز مدتیه فکر خودکشی اومده به سرم  میدونم افسردگی شدیدی دارم چون از جمع فراری هستم 😔حس میکنم اضافی ام یه دختر زشت و دماغ گنده  چهار سالی میشه بدون ماسک نرفتم بیرون برای اینکه کسی دماغمو نبینه تو جمع هم نمیخوام باشم چون حس میکنم مسخرم میکنن 

اعتماد به نفس ندارم اصلا خیلی پر مو هستم 

خانواده ام هم گاهی اوقات منو بخاطر دماغ و پر مو بودنم مسخره میکنن... 

خب دماغ رو میشه راحت عمل کرد مو رو هم میشه لیزر کرد🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خب دماغ رو میشه راحت عمل کرد مو رو هم میشه لیزر کرد🙂

پولشو ندارم بعدم خانواده ام که مسخرم میکنن بعد میگن شوخی میکنیم یعنی چی که میخوای دماغتو عمل کنی 😔 نمیدونن که این شوخی کردنشون شده یه دختری که بدون ماسک نمیره بیرون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولشو ندارم بعدم خانواده ام که مسخرم میکنن بعد میگن شوخی میکنیم یعنی چی که میخوای دماغتو عمل کنی 😔 ...

خب میتونین کار کنین قسطی انجام بدین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
پولشو ندارم بعدم خانواده ام که مسخرم میکنن بعد میگن شوخی میکنیم یعنی چی که میخوای دماغتو عمل کنی 😔 ...

الهی فدات شم بیخیال حرفاشون برو سرکار پولتو جمع کن دماغ عمل کن چ ایرادی داره این همه آدم عمل کردن

منم داداشم همیشه به شوخی میگه دماغ عقابی و ... و همیشه مثلا حوصله ندارم بند بندازم مسخره می‌کنه .بهم بر نمیخوره زیاد چون شوخی میکنه البته جدی هم هستا ولی خب 

شما هم اصلا نگران  نباش عزیزم همچی درست میشه 

برای خودت آهنگ شاد گوش کن سریال کمدی نگاه کن کتاب بخون . ورزش کن . نقاشی بکش . کارایی که دوست داری بکن که نری سمت فکرای الکی 

مگه همچی قیافست ؟ باور کن اخلاق مهمترینه

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
الهی فدات شم بیخیال حرفاشون برو سرکار پولتو جمع کن دماغ عمل کن چ ایرادی داره این همه آدم عمل کردن

خیلی حالم بده دارم گریه میکنم چون یه آدم گوشه گیر و تنها دلم میخواد یه مسیری رو برم که شاید خیلی عالی نباشه ولی حداقل میدونم حالم توش خوب میشه ولی از خانواده ام میترسم 😔از اینکه مخالفت کنن 

دلم میخواد برای یه بارم که شده برای خودم زندگی کنم اون جور که میخوام 

2740
منم داداشم همیشه به شوخی میگه دماغ عقابی و ... و همیشه مثلا حوصله ندارم بند بندازم مسخره می‌کنه .بهم ...

دوست دارم کارایی که دلم میخواد رو انجام بدم و اون مسیری که دلم میخواد رو برم ولی باور کن از خانواده ام میترسم 

مطمئنم اگه روش زندگیمو عوض کنم حالم خوب تر میشه ولی خانواده ام مانعم هستن نمیدونم چجور باهاشون صحبت کنم که حالم بیشتر از اون چیزی که اونا فکر میکنن بده 

خیلی حالم بده دارم گریه میکنم چون یه آدم گوشه گیر و تنها دلم میخواد یه مسیری رو برم که شاید خیلی عال ...

عزیزم زندگی ک همش خوشگلی نیست شاید بیماری خودزشت پنداری گرفتی ک مربوط ب فکرته و شده وسواس فکری برات، و خانوادت میدونن سر این قضیه حساسی بیشتر بهت میگن

دوست دارم کارایی که دلم میخواد رو انجام بدم و اون مسیری که دلم میخواد رو برم ولی باور کن از خانواده ...

عزیزم تو فقط مشکلت نداشتن اعتماد بنفس همین 

اینایی که میگی همش بهانه ست 

هیچکی هم در قدم اول جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
دوست دارم کارایی که دلم میخواد رو انجام بدم و اون مسیری که دلم میخواد رو برم ولی باور کن از خانواده ...

عزبزم انجام بده کارایی که میخوای و علاقه داری رو و حتما  با خانواده اتذ صحبت کن بهشون بگو درکت کنند . بهشون بگو اذیت میشی و .. 

باور کن خانواده است دوستت دارند فقط سعی کنید همدیگه رو درک کنید حرفای ناخوشایند به هم نزنید . شما هم هروقت بهتون همچین حرفایی زدند با کلا عکس العمل نشون ندید یاد هندزفری بزارید بگید من دوست دارم فقط حرفای قشنگ بشنوم پس کوشان دیگه نمی‌شنود برای این حرفا.

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706