2733
2739
عنوان

کسی اینجا سرکلاژ شده ؟

66 بازدید | 19 پست

میشه بگید چطوری بود ؟ هفته چند انجام دادید با بیهوشی بود یا بی حسی ؟ حتما باید اتاق عمل باشه نمیشه مطب انجام بشه مثلا ؟ 

بعد از سرکلاژ استراحت مطلق شدید یا نسبی ؟ 

بوس بهتون که حالمو درک میکنید و سوال هام رو جواب میدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
توی پونزده هفته هستم سابقه نارسایی سرویکس دارم یک دفعه ای سرویکسم کوتاه میشه 

عزیزم منم مشکل شمارو دارم سرویکس نارسا و کوتاه توی ۱۸ هفته سرویکسم ۲۰ بود و سرکلاژ نشدم ، به جاش حلقه پساری گذاشتم و استراحت نسبی شدم ، حموم در حد ۵ دقیقه و سرویس هم فرنگی بود باقیش استراحت بودم 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
2740

بعد سرکلاژ هم استراحت نسبی داشتم

من متاسفانه بدون مشورت با پزشک رابطه داشتم و خونریزی گرفتم،بعد جند ساعت خونریزی کامل قطع شد،اما فرداش سونو رفتم طول سرویکسم یکدفعه پایین اومد

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
عزیزم منم مشکل شمارو دارم سرویکس نارسا و کوتاه توی ۱۸ هفته سرویکسم ۲۰ بود و سرکلاژ نشدم ، به جاش حلق ...

تو که وقت داشتی چرا سرکلاژ نشدی ؟ 

ولی خب این که میگی یعنی استراحت مطلق هستی دیگه مگه نمیگی فقط سرویس بهداشتی میری ؟ این استراحت مطلقه دیگه 

ای بابا بیهوشی چرا دیگه من همینطوری هم حافظه م داغونه 

نگران نباش،

مادرشدن اینحوریاست دیگه

تا اخر بارداری هم هفته ای یه امپول میزدم برای بالا رفتن جنین

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
بعد سرکلاژ هم استراحت نسبی داشتم من متاسفانه بدون مشورت با پزشک رابطه داشتم و خونریزی گرفتم،بعد جند ...

یعنی بعد از سرکلاژ رابطه داشتی و بعد سرویکس کوتاه شد ؟ 

یا رابطه داشتی سرویکس کوتاه شد سرکلاژ کردی ؟ 

اولی یا دومی ؟ 

تو که وقت داشتی چرا سرکلاژ نشدی ؟  ولی خب این که میگی یعنی استراحت مطلق هستی دیگه مگه نمیگی فق ...

چون هفته بالا خطرناکه و امکان داره سوراخ بشه ، پساری بدون بیهوشی و عمل داخل مطب انجام میشه و درد زیادی هم نداره و خیلی راحت تره

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
یعنی بعد از سرکلاژ رابطه داشتی و بعد سرویکس کوتاه شد ؟  یا رابطه داشتی سرویکس کوتاه شد سرکلاژ ...

نه قبلش، دو روز قبلش

اورژانسی سرکلاژ شدم

تو که وقت داشتی چرا سرکلاژ نشدی ؟  ولی خب این که میگی یعنی استراحت مطلق هستی دیگه مگه نمیگی فق ...

بله دیگ ولی دیگ لگن زیرم نمیگرفتن خیلی کم تو خونه راه میرفتم ولی رابطه اصلا بسته بودم د‌یگ

2706