2733
2739

خونه مادر شوهرم و خونه پدریم یه ربع راهه. ۶ ماهه عقدیم و اول شوهرم گفت خودم خونه ندارم اما مادرم یه خونه مرکز استان داره که ۴۵ دقیقه با شهر ما فاصله داره و میگه خیلی از مخارج خونه رو هنگام ساخت خودم دادم و اون خونه خالیه. خونواده من موقع خواستگاری شرط کردن بیاد شهر خودمون خونه بگیره الانم شوهرم پولش نمیرسه برای تهیه خونه. اواخر هفته میریم مرکز استان خونه مادرش که خالیه. محل کار خودم و شوهرم داخل شهر خودمونه. سنمون هم کم نیست چون بخوایم خوش بینانه هم نگاه کنم تا بعد ماه محرم و صفر نمیتونه کاری انجام بده برای خونه که دیگه تا اون موقع فاصله عقد تا عروسی میشه یکسال‌. شما باشین میرین همونه خونه خالی مادر شوهر تا یکی دو سال دیگه خودتون خونه دار بشین؟

قطعا میرم 

لطفا هرکی میگه با همسرم مشکل دارم نسخه طلاق نپیچید ..آوای مظلوم ارومیه یادمون نره اگه مادربالاسرش بود شکنجه نمیشد ...لطفا با هرکسی ازدواج نکنید ...اگه خوب نیست و به ثبات اخلاقی نرسید بچه دار نشید ...اگه بچه دار شدید سنگ از آسمون بارید مراقب بچه هاتون باشید ..اونها ضعیفن و به مادر پناه میارن😭♥️قبل بارداری دومم شده بودم ۶۲ کیلو ...الان ۶۸ کیلوهستم و تو حسرت اون وزنمم ...آرزومه بشم ۶۲ ....خیلی دلم میخواد اون روز که رو ترازو ۶۲ رو میبینم زنده باشم🌱💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بری که خوبه اول زندگی مجبور نشین اجاره سنگین بدین مگر اینکه اونجا رو اجاره بدین شهر خودتون بگیرین 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
بری که خوبه اول زندگی مجبور نشین اجاره سنگین بدین مگر اینکه اونجا رو اجاره بدین شهر خودتون بگیرین&nb ...

چون خونه به اسم مادرشه فکر نمیکنم عزیزم موافق باشه اونجا رو اجاره بده

2706