2733
2739
عنوان

رژیمم تموم شده مثل چی میخورم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداحفظش کنه .... چه خوب . اره درست میگی من بااینکه اضافه وزن زیادی داشتم پسرم ۲ کیلو بود‌... میشه بپ ...

متشکرم عزیزم در پناه خدا باشید 

من ویار خیلی شدیدی داشتم افتضاح به والله آب هم روی دلم نمیموند 

تنها چیزی که می‌خوردم خربزه بود اونم مخفیانه نمیذاشتند 

میگفتند بچه دچار زردی میشه ولی من گوش نمیدادم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
🤣🤣🤣🤣دیگه دقیقشو گفتم

😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
متشکرم عزیزم در پناه خدا باشید  من ویار خیلی شدیدی داشتم افتضاح به والله آب هم روی دلم نمیموند ...

چه جالب پس حتما ژنتیکیه اخه میگن خانومای قد بلند بچه هاشون وزن خوب میگیرن

2740
چه جالب پس حتما ژنتیکیه اخه میگن خانومای قد بلند بچه هاشون وزن خوب میگیرن

قطعاً که بی تاثیر نیست ژنتیک چون من خودم هم کودکیم خیلی درشت و وزن دار بودم برادرم هم همینطور 

االان خودم قدم ۱۷۰هست 

بردارم با قند ۲۰۰ و ماشاالله خیلی هیکلی هست 

دخترم با سن دوازده قدش ۱۶۰هست 

اما تحقیق کردم در مورد خربزه گفتند باعث رشید شدن بچه ها میشه منظور همون قد و وزن دار شدن و استخوان بندی قوی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

عزیزم لاغری که اصولی باشه ب این راحتیا برنمیگرده

من سال گذشته هم رژیم غذایی گرفتم درکنارسفت و‌سخت هم ورزش میکردم

ایام عید همه چی میخوردم

هیچی اضافه نکردم

الانم همه چی میخورم اما ورزشمم رها نکردم

شامم سبک میخورم