2737
2739
عنوان

شوهرم اعصابمو خیلی خورد کرده

549 بازدید | 27 پست

من متوجه شدم که ظهر خالش زنگ زد بهش گف برو برای من طلاا بخر ایشون ی دوست طلا فروش داره که همیشه از اون طلا میگیره ولی شوهرم هیچی ب من نگف منم هیچی ازش نپرسیدم که ببینم میخاد چیکار کنه چه دروغی به من بگه الکی ب من گف که میخاد بره سیب زمینی پیاز بخره منم هیچی نگفتم تو خونه تنها بودم بودم مشغول جارو برقی کشیدن بودم که دیدم در خونمون میزنن دیدم خونوادشن بدون اینکه ب من بگن از قبل اومدن خونمون همسرمم حدود ی ساعتی بود ک بیرون رفته بود . بهش زنگ زدم گفتم که نمیحای بیای گف میام بعد من چیزی نگفتم ۲۰ دیقه دیگه زنگ زدم گفتم نمیخای بیای مهمون داریم بعد ایشون ب ی شکل طلبکارانه اومد خونه به من گف بار اخرت باشه ک به من زنگ میزنی حالا من خودم ی آدمی هستم ک اصلا زیاد باهاش تماس نمگیرم و همیشه خدا خودش میگه چرا ب من زنگ نمیزنی گفتم خب مادرتینا اینجا بودن گف اگه تو خونه داشتی اتیش میگرفتی حق ندارس ب من زنگ بزنی بگی داری اتیش میگیری ب من ربطی نداره بعد من گفتم باشه دیگه بهت زنگ نمیزنم پیامم نمیدم شمارتو الان پاک میکنم بعد بهم گف اره پاک کن بعدش اومد سمتم ولی من زیاد محلش ندادم گفتم ول کن منو حوصلتو ندارم بهو سرم داد زد فک کردی چ پشکلی هستی که من محلت میدم پرو شدی رفت بیرون از اتاق .... حالم ازش بهم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوهووووخاله اش خیلی بادش کرد خدا میدونه چقدر گفته از زنت سرتری و اینا اینجور هوایی شده

ن بابا خالش این چیزارو نگفته فقط بهش پول داده گفته براش طلا بخره اونم از باسن اونا میخوره

2738
اوهووووخاله اش خیلی بادش کرد خدا میدونه چقدر گفته از زنت سرتری و اینا اینجور هوایی شده

نه خانوم نمیشه قضاوت کرد خالش رو 

مردا همشون اخلاقشون مزخرف هستش از چک شدن متنفرن مخصوصا اگه بحث پهنون کاری باشه

این یارو با خودش هم درگیره  خدا صبرت بده

اسکله هم از من پنهون کاری کرده من چیزی نگفتم بهش همم اینکه سر من داد میزنه میگه اتیشم گرفتی ب من چیزی نگو من کاری باهات ندارم گفتم نداشته باش شمارتو پاک میکنم 

نه خانوم نمیشه قضاوت کرد خالش رو  مردا همشون اخلاقشون مزخرف هستش از چک شدن متنفرن مخصوصا اگه ب ...

برای اینکه رفته برای اونا طلا خریده سر من داد میزنه حالا اصلن بگه که برای اونا طلا خریده من مگه چیزی میگم 

2706