2737
2739
عنوان

خدا خواهر شوهر بد نصیب کافرم نکنه ...😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 30 پست

وضع مالبتون خوبه؟

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی خود خدا جواب خواهرشوهرو خانواده ی شوهرو بده هر چی سر ما میارن خدا سر خودشونم بیاره ایشالله

انشالله بخدا منم مستأجرم اونا خونه دارن من دارم تو غریبیی زندگی میکنم بخاطر یه لقمه نون 

2731

آنقدر بدم میاد ازاین خواهرشوهرای عفریته 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
انشالله بخدا منم مستأجرم اونا خونه دارن من دارم تو غریبیی زندگی میکنم بخاطر یه لقمه نون 

خدا جای حق نشسته ایشالله خدا یکی مثل خودشون تو دامنشون میزاره

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
2740
خداجاری بدهم نصیب کافرهم نکنه😔غروب خیلی حرص خوردم نگیت چراواگذارکردم بخدا

منم دلم از خانواده شوهرم خیلی شکسته واگذار کردم به خدا

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
نه متساجرم بخدا امروز چک شوهرم برگشت خورده

خدابهت صبر بده اونام خانوادشن شوهرتک گرفتار شده به شوهرت بگو میفهمی که خانوادشن ولی تو تو اولویتی شوهرتم تقصیر نداره خاهرشه خاهرش عفریتست با خاهرش حرف بزن بگو دیگه تقاضایه پول نکنه خودت نیاز داری یا حداقل به اندازه

خدابهت صبر بده اونام خانوادشن شوهرتک گرفتار شده به شوهرت بگو میفهمی که خانوادشن ولی تو تو اولویتی شو ...

بش گفتم اصن دزدکی من بش میده به حرفا من اهمیت نمیده 

خدابهت صبر بده اونام خانوادشن شوهرتک گرفتار شده به شوهرت بگو میفهمی که خانوادشن ولی تو تو اولویتی شو ...

بش گفتم اصن دزدکی من بش میده به حرفا من اهمیت نمیده 

2706