2737
2739
عنوان

بچها برای شمام پیش اومده؟

103 بازدید | 17 پست

پیش اومده که از بچهای سایت که حس ششم قوی دارن بپرسید اما اشتباه کرده باشن؟؟برای من چندنفر که واقعا حس ششم قوی داشتن اومدن همشون یه چی گفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید با احترام تنها توصیفی که میتونم بگم چرته

عاشق گل نرگسم:) گل نرگس نماد عمر طولانی و عشق یک طرفه....                                  جالب است آقاجان حتی نرگس هم تنهایی و غربتت را با زبان بی زبانی جار میزند               من اسیر بدلیجات دنیا شده ام خویش را هم از یاد برده ام تو برایم دعا کن شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم....

من۵حس قراضه دارم

پیش‌بینی‌هام هم۵۰۵۰درسته😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
مسخره میکنی😏😂

نه جدی گفتم

مریضم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خب الان حست به جنسیت نی نیم چیه؟؟؟؟

چه تغییراتی توی خودت حس کردی؟!

چه تغییراتی توی خودت حس کردی؟!

همش چیزای ترش و شور دوس دارم یعنی بیشتر میدونی کلا خیلی طبعم و چیزایی که دوست داشتم عوض نشده..اما خیلی ترشیجات بیشتر از شیرینی جات میلم میکشه هندونه و خیار خیلی دوس دارم اش رشته و اش دوغ میخواد همش دلم...بدویارم نیستم که با هرچیزی حالت تهوع بگیرم یا از بوی غذا بدم بیاد سمت چپم زیر شکمم خیلی دردمیکنه.هاله سینم یکم تغیر رنگ داده

همش چیزای ترش و شور دوس دارم یعنی بیشتر میدونی کلا خیلی طبعم و چیزایی که دوست داشتم عوض نشده..اما خی ...

تیره شده یاقرمزتر؟!

2706