2737
2739
عنوان

خدایا دارم روانی میشم 😭😭نامزدمو میبرن زندان😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 71 پست

عزیزم حکم قطعی است اگر زودتر ب فکر میوفتادن بهتر بود 

حبس تعزیری کمتر از سه سال رو میشه بخرید 

قاضی چون سابقه کیفری نداشته مشمول تخفیف مجازاتش کرده 

بنظر قاضی تخفیفات رو داده 

گویا هیچ گونه دفاعی نامزدتون نکردن و قانون رو به سخره گرفتن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابل تبدیل به جزای نقدی هست بزار تو کتاب قانونم ببینم 

عزیز اینکه تبدیل به جزای نقدی بشه یا کاهش مجازات بشه بسته بنظر قاضی داره که اگر دقت بفرمایید قاضی توی رای تقلیل مجازات رو ترجیح داده 

و دیگه قابل تبدیل به مجازات نقدی نیست 

عزیزم حکم قطعی است اگر زودتر ب فکر میوفتادن بهتر بود  حبس تعزیری کمتر از سه سال رو میشه بخرید& ...

عزیزم من ی ی سوال دارم روانی خط آخر نوشته بخاطر اعتراض مجدد متحمل یکسال حبس درجه ۶تقیلیل و تخفیف داده این یعنی قابل خریدن هست ؟

2731
برادر نامزدم کشاورزی داشته دزد میزنع به صحراش همیشه محصولاتش دزد می‌برده بعد دزد رو شناسی می‌کنه بهش ...

بعد مادرش ناراحت که کمک برادرت نمیکنی ناراحته اینا گریه زاری اونم زنگ میزنع ک من شبی میام کمک اما عمدا جواب نمیده😭قهر بوده زنگ می زنم ب زن برادرش اونم جواب نمیده خودش میخاد بره سر زمین برادرش کشیک چون می‌ترسیده دزد بیا. جای بوده آدمی زاد کمه اسلحه شکاری خاسته ببره ک اگر خدایی نکرده دزد اومد تیر هوایی بزنه 😭😭😭😭😭😭😭 اینم بگم خواهر برادر نامزدم بهش گفتن همون برادی ک صحرا داشته امشب نمیره سر زمین اونم خبر نداشته که نامزدم سر زمینه

2740
عزیزم من ی ی سوال دارم روانی خط آخر نوشته بخاطر اعتراض مجدد متحمل یکسال حبس درجه ۶تقیلیل و تخفیف داد ...

کلا حبس تعزیری ها قابل خریدن هستن 

وقتی پرونده رفت اجرای احکام از قاضی اجرای احکام این موضوع رو بخواین 

انشالله قاضی موافقت لازم رو بکنه