2737
2739

میخوام شام دعوتشون کنم رولت مرغ درست میکنم دیگه چی درست کنم یه مدا خورشت پیشنهاد بدین 

سالاد چی درست کنم؟ 

دسر چی؟ 

بعد شامم میخوام ذرت مکزیکی درست کنم براشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد شام نميشع ذرت خورد ك..

باقالي پلو با ماهيچه/يا قرمه سبزي

مرغ شكم پر

دلمه/ بورك

تيراميسو/فيت فان

سالاد سزار/سالاد اندونزي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

من فردا مهمون دارم هیچ کارم نکردم

میخام سالاد ماکارونی و کاهو درست کنم

ته چین بال مرغ شایدم روش بادمجونم بذارم

ژله و کارامل

خورشتو نمیدونم

دوساله مهمونی ندادم یادم رفته

ذرت مکزیکی خودش سنگینه بعد غذا جا نیس بخوری

بجای رولت مرغ میتونی غذا دو مدل زرشک پلو با مرغ مجلسی.یه خورشت هم قرمه سبزی با گوشت و برنج ساده درست کنی.نوشابه و دوغ و ترشی بزاری.سالاد کاهو با مخلفاتش بزاری کنار غذات.سالاد خودش یه نوع پیش غذاست

چون هوا رو ب گرمی هس بعد غذا دسر هم دومدل اب هویج بستنی با آب طالبی بستنی درست کنی

یکی دو ساعت قبل غذا هم پذیرایی با چای و شیرینی و میوه هس 

سلام پذیرایی قبل شام چایی و میوه و شکلات و نبات و کیک واسه شام قرمه سبزی و مرغ و سیب زمینی کنارش با شامی یا کتلت هم میتونی بزار با سالاد ماکارانی و سالاد کاهو نوشابه و دلستر و دوغ واسه بعد شام چایی و نبات و آبمیوه بستنی و آجیل و میوه یا تخمه و پفیلا

قبل شام ک اومدن آب هویج بستنی یا اب طالبی بده میوه بزار توت فرنگی هم تزیینش باشه 

شکلات خوری هاتو پر کن از شکلات 

جای تی بگ هارو پر کن از اسلایس لیمو و غنچه گل و نقل و اینا بزار رو میز 

شام هم سوپ درست کن سالاد اندونزی ژله چند رنگ برنج و مرغ و یه رولت  اگه خواستی چندتا سیخ کوبیده هم بزار  اردور خوری هاتم پر کن از زیتون و اینا 

بعد شام هم چای بیار 

من حدودا پزیراییم اینجوریه 

2706